Akcja sprzątanie - Otwarci na środowisko - vol.3


Czas czytania: 2 min

Już po raz trzeci postanowiliśmy zadbać o Wrocław organizując akcję sprzątania i razem z zaprzyjaźnionymi firmami posprzątaliśmy brzeg Odry.

18. 07. 2022

Akcja sprzątanie - Otwarci na środowisko - vol.3
Akcja sprzątanie - Otwarci na środowisko - vol.3


Spis treści:

Tereny nadbrzeża

To miejsce często wybierane na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza gdy dopisuje pogoda. Spotkania w bliskim otoczeniu natury pozwalają na chwilowe odcięcie się codzienności i pozawalają na naładowanie baterii. Pomimo wieloletniego budowania świadomości jak ważne jest czyste środowisko wciąż takie miejsca, gdzie pojawiają się ludzie zostają zasypane śmieciami.

ekologiczny aktywizm

Kolejna edycja Akcji Sprzątania – Kolejny rekord

Warto zaznaczyć, że warunki w jakich przyszło nam się spotkać na akcji były lekko niesprzyjające - mimo opadów deszczu, udało się zebrać rekordową liczbę uczestników. Na akcji Było około 170 osób z blisko 53 firm z Wrocławia i nie tylko.

akcja sprzątanie trzecia edycja     otwarci na środowisko
ekologia     ecofriendly
ekologia     ecofriendly

Początek

Zbiórkę zaczęliśmy na terenie plaży Hot Spot, gdzie odbyła się rejestracja uczestników, otrzymali oni pakiety startowe oraz mieli możliwość otrzymania wody w butelce sponsorowanej przez Skywater jak i przekąsić smacznego precla od Pana Precla.

sprzątanie terenów zielonych     recykling
akcja ekologiczna
ekologia     ecofriendly

Sprzątanie Odry

Nie udało się wyruszyć na ogarnianie zgodnie z planem, ponieważ zaczęła się wielka ulewa. Na szczęście mieliśmy schronienie pod namiotem. Gdy tylko warunki się poprawiły wyruszyliśmy pełni zapału posprzątać niechlubne skarby z nadbrzeża.

Dla najbardziej zaangażowanych były przewidziane nagrody:

  • Za I miejsce spływ pontonowy ufundowany przez Rafting Bardo.
  • Za II miejsce można było otrzymać vouchery na zabiegi od Harmony Clinic.
  • Za III miejsce czekał zestaw ekologicznych gadżetów.
ochrona środowiska     akcja charytatywna
proekologiczne działania     akcja charytatywna
ekologia     ecofriendly

Dobre uczynki – dobra energia

Uczestnikom towarzyszyła pozytywna energia, a zaangażowanie było wielkie. Udało się uzbierać ponad dwa pełne kontenery śmieci.

eco     ekologia
eco     ekologia

Wyniki

Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania, ale te trzy firmy okazały się najlepsze:

Gratulujemy zwycięzcom!
  • I miejsce – 3LP
  • II miejsce – B8 Group
  • III miejsce – BDR Thermea Poland
sprzątanie środowiska     ochrona planety
eco     ekologia

Podziękowania

Bardzo mocno dziękujemy wszystkim obecnym na Akcji Sprzątania!

♻️ Skywater ♻️ Relax Lures ♻️ Stowarzyszenie metody Somayog, edukacji i rozwoju ♻️ ZEC Serwis ♻️ BDR Thermea Poland ♻️ Pan Precel ♻️ Tłumaczenia Niuans ♻️ Elektrotim ♻️ B8 Group Sp. z o.o. ♻️ Service technical Sp. z o.o. ♻️ AXA XL ♻️ 4Challenge ♻️ Merck Business Solutions Europe  Sp. z o.o. ♻️ Diehl Controls Polska sp. z o.o. ♻️ 3 LP ♻️ EACTIVE #wiemyjak ♻️ Dolnośląska Izba Gospodarcza ♻️ Dla-Przemyslu.pl ♻️ Ugasimy.pl ♻️ FDtech Marcin Fryszkowski ♻️ Hasco Lek ♻️ CONCEPTUM SP. Z O.O. ♻️ Parker Hannifin ESSC ♻️ PKB Wroclaw Sp. z o.o. ♻️ WIB ♻️ IPA International Institute ♻️ Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ♻️ KIPG ♻️ ASCO SECURITY SP.ZO.O SP.K ♻️ PAGOHR ♻️ CENTRUM MEDYCZNE ENEL MED S.A ♻️ MAXFLIZ ♻️ Taxa Group ♻️ RKB Sp. z o.o. ♻️ mToilet Sp. z o.o. ♻️ Agrofunka ♻️ LET PR ♻️ e-multicontent ♻️ ITESA Nieruchomości ♻️ LG Electronics ♻️ Szybki Angielski ♻️ IGEŚ ♻️ Insignia Energy Sp. z o.o. ♻️ Cafe Zinia Sp. z o.o. ♻️ View Estate Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. ♻️ Grupa RW Sp. z o.o. ♻️ Tesm ♻️ Wopika Group sp. z o.o. ♻️ Partner Ubezpieczenia Sp z o.o. ♻️ Topaz ♻️ Mazda Grupa Wróbel ♻️ Chemeko - System Sp. z o.o. ♻️ Volta 4 ♻️ Oxxford Creative Service Sp. z o.o. ♻️ Twoja Ferajna ♻️ Organique ♻️ TOMASZ KAPAŁA KAPTOM ♻️ DCU

Filmy

Dokumentacja akcji:

Film w wysokiej rozdzielczości do pobrania poniżej:


Reportaż z akcji w telewizji ECHO24:

Film w wysokiej rozdzielczości do pobrania poniżej:


Zaproszenie na akcję:

Film w wysokiej rozdzielczości do pobrania poniżej:Uważasz, że akcja była udana, zabawa przednia i fajnie byłoby się znów spotkać?


Napisz co sądzisz o naszym zespole:
♻️ Regenerujemy siły i do zobaczenia w przyszłym roku! 💪


Liczba akapitów: 22 • Liczba zdań: 29 • Liczba słów: 460

Oceń naszą pracę:

0

   

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz...
Przeczytaj więcej:


Wróć na bloga    arrow