O nas

Dowiedz się kim jesteśmy oraz co nas wyróżnia.


Agencja reklamowa
Art Open


Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, kreatywności i zaangażowania w każdy powierzony projekt. Od blisko dekady, wspólnie z Wami, naszymi Klientami, realizujemy różnorodne przedsięwzięcia z zakresu brandingu, projektowania kalendarzy książkowych oraz kalendarzy reklamowych, reklamy zewnętrznej, projektowania graficznego, programowania stron i sklepów internetowych, aplikacji w tym VR i AR, oraz realizacji sesji zdjęciowych i filmów.Każdy Wasz nowy projekt wzbogaca nas o nowe doświadczenia, które pozwalają nam sprostać kolejnym wyzwaniom. Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem i włączenie do grona swoich współpracowników. Daje nam to poczucie satysfakcji z dążenia do wspólnych celów.


Jednym z nich, niezwykle ważnym, są działania wspierające ochronę naszego środowiska naturalnego poprzez oferowanie produktów ekologicznych i biodegradowalnych takich jak np. papier z kamienia lub trawy. Chcemy przez to dołożyć naszą małą cegiełkę do ogólnoświatowego ruchu pro eko. Idąc z duchem czasu szukamy innowacyjnych rozwiązań ograniczających zużycie surowców naturalnych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne gadżety reklamowe wykonane z takich materiałów jak bambus czy organiczna bawełna.


Jak pracujemy?

Sumiennie, terminowo i z zaangażowaniem.
pomysł

Pomysł

Spotykamy się, aby poznać potrzeby naszych Klientów oraz omówić szczegóły projektu.

analiza

Analiza

Analizujemy zebrane informacje oraz szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań dla danego projektu.

oferta

Oferta

Przygotowujemy szczegółową wycenę usługi, którą ostatecznie finalizujemy przesłaniem zamówienia.

realizacja

Realizacja

Wykonujemy projekt według określonego wcześniej schematu, konsultując kolejne etapy z Klientem.

Poznaj nasz zespół:

Nieszablonowość, szukanie innowacji, wysoka estetyka to walory naszych projektów. Wyróżnia nas doświadczenie, kreatywność i pełne zaangażowanie w każdą realizację. Cenimy to, co robimy i traktujemy pracę jako osobiste wyzwanie.

Jacek Wiśniewski

Jacek Wiśniewski

President of the Board
emailjwisniewski@artopen.pl

Beata Wiśniewska

Beata Wiśniewska

Member of the Board
emailbwisniewska@artopen.pl
Monika Mazur

Monika Mazur

Customer Service Manager
emailbiuro@artopen.pl
Patryk Łagódka

Patryk Łagódka

Graphics Department Manager
emailplagodka@artopen.pl

Dariusz Kawalec

Dariusz Kawalec

Graphic Designer
emailkontakt@artopen.pl
Jerzy Lazaridis

Jerzy Lazaridis

Web Developer
emailjerzy@artopen.pl
Arkadiusz Grzelak

Arkadiusz Grzelak

Customer Service Specialist
emailoffice@artopen.pl
Małgorzata Najgebaur

Małgorzata Najgebaur

Sales Representative
emailreklama@artopen.pl

ekologiczna agencja reklamowa Art Open Wrocław

Co nas wyróżnia?

agencja reklamowa Art Open

1. Kompleksowość obsługi.

Nasz wykwalifikowany zespół oferuje kompleksową obsługę w zakresie obszarów szeroko pojętej działalności marketingowej. Znajomość aktualnych trendów i zrozumienie indywidualnych potrzeb Klienta sprawia, że nasza oferta jest elastyczna i spersonalizowana.

agencja reklamowa Art Open

2. Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy agencją reklamową z ponad 10-letnim doświadczeniem. Posiadamy własny dział graficzny oraz administracyjny co pozwala realizować Państwa zamówienia wyłącznie przez doświadczoną kadrę. W kontaktach z Klientami dbamy o profesjonalizm oraz partnerskie relacje. Podczas wieloletniej działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z blisko 250 firmami.

Dzięki naszemu doświadczeniu mamy przyjemność pracować z największymi przedsiębiorstwami w Polsce, jakimi są: KGHM, CCC, PGNiG, Hasco-Lek czy KRAUSE.

agencja reklamowa Art Open

3. Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień. Nasza firma została doceniona m.in. w międzynarodowym konkursie ZoomArt za wykonanie kalendarza nietypowego - w pełni spersonalizowanego. Zostaliśmy wyróżnieni również certyfikatem "Wiarygodny Partner", jako firma propagująca uczciwe zachowania w biznesie.

Nasza firma jako jedna z dwóch agencji reklamowych w Polsce może pochwalić się mianem uzyskania certyfikatu Diamentowego Dystrybutora marki Pier Luigi oraz stonebook. Każda z tych nagród jest dla nas powodem do dumy, a jednocześnie mobilizacją do dalszego działania.

agencja reklamowa Art Open

4. Ekologiczne surowce

Jednym z niezwykle ważnych działań w naszej firmie są czynności wspierające ochronę środowiska naturalnego poprzez oferowanie produktów ekologicznych i biodegradowalnych takich jak np. papier z kamienia lub trawy. Chcemy przez to dołożyć naszą małą cegiełkę do ogólnoświatowego ruchu proekologicznego.

Wszystkie proponowane przez nas produkty z oferty ekologicznej są przyjazne dla środowiska, a także trwałe oraz estetyczne. Rezygnacja z produktów nie podlegających recyklingowi może być dla Ciebie pierwszym, bardzo ważnym krokiem do ekologicznego stylu zarządzania firmą.

agencja reklamowa Art Open

5. Otoczenie biznesowe

Nawiązujemy relacje z innymi właścicielami firm, dzielimy się doświadczeniem oraz biznesową wiedzą, dzięki czemu możemy przekazywać wzajemnie kontakty do swoich najlepszych Klientów czy partnerów biznesowych.

Swoje doświadczenie budujemy również poprzez spotkania networkingowo-rozwojowe, należąc do ogólnopolskiego klubu WFS Polska. Na co dzień kierujemy się dewizą "Jesteś tak inteligentny, jak Środowisko, w którym żyjesz."

agencja reklamowa Art Open

6. Wsparcie działalności społecznych

Działania w naszej firmie nie opierają się wyłącznie na realizowaniu zamówień dla naszych Klientów, to również wsparcie i pomoc innym organizacjom. Od lat z dumą wspieramy Fundację "Cząstka Ciebie", której celem jest organizowanie i niesienie wszelkiej pomocy ludziom potrzebującym oparcia w przezwyciężeniu trudnych sytuacji życiowych. Bierzemy czynny udział w licytacjach charytatywnych na rzecz rozwoju Fundacji.

Jako agencja petfriendly nawiązaliśmy również owocną współpracę ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu "TOZ", tworząc całoroczny kalendarz ze zdjęciami podopiecznych tej placówki.