Gadżety elektroniczne

gadżety reklamowe

21. 02. 2023

scroll

Firmowe gadżety elektroniczne

Nowoczesne firmowe gadżety elektroniczne to niezbędny element dzisiejszego świata biznesu. Są one wyposażone w najnowsze technologie, takie jak łączność bezprzewodowa, złącza USB 3.0, przenośne dyski twarde i szybkie sieci Wi-Fi. Wyposażone są również w wiele przydatnych funkcji, takich jak wyświetlacze dotykowe, kamery internetowe i głośniki. Gadżety te są doskonałym sposobem na przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie produktywności pracowników.

Ekologiczne gadżety promocyjne
Gadżety firmowe Grupa RW
Firmowy pendrive 3D
Gadżety reklamowe B8

Gadżety reklamowe B8

Firmowy pendrive 3D

Realizacja gadżetów reklamowych dla firmy B8 stanowiła wyzwanie, ale zostało ono z powodzeniem zrealizowane. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które pomogą Ci wypromować Twoją firmę. Mamy Pendrive 3d, który może być w dowolnym kształcie, USB z logo Twojej firmy, a także wiele innych gadżetów reklamowych. Dzięki tym produktom Twoja firma zyska spójny wizerunek i będzie miała większą szansę na sukces. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, aby Twoja firma była bardziej rozpoznawalna i dostępna dla większej liczby potencjalnych klientów.

Gadżety promocyjne Styrobud

Personalizowane gadżety reklamowe

Realizacja zamówienia dla firmy Styrobud była wyjątkowym wyzwaniem. W skład zamówienia wchodził gadżet elektroniczny, który miał być odporny na uszkodzenia i wyposażony w specjalny model 3d betoniarki, pamięć 32GB oraz logo firmy w trójmiarze. Pragnęliśmy stworzyć oryginalny gadżet, który będzie posiadał wysoką jakość wykonania i spełni oczekiwania klienta. Efektem naszej pracy jest wysokiej jakości gadżet, który zadowolił klienta i pozostawił go z miłymi wspomnieniami.

Personalizowane gadżety reklamowe
Gadżety promocyjne Styrobud
Wyklejka z logo firmy
Wyklejka z logo firmy Topus

Firmowe gadżety reklamowe Fortum

Personalizowane gadżety firmowe

Realizacja gadżetów reklamowych dla firmy Fortum była doskonałym wyborem. Wybraliśmy skarpetki z logo, które są wykonane z elastycznego i trwałego materiału, dzięki czemu pracownicy są wygodni i mają dobrą jakość produktu. Oddychające włókna zapewniają, że skarpetki są wygodne i odpowiednie dla wszystkich pracowników. Uniwersalny i niepowtarzalny gadżet jest doskonałym sposobem na zapewnienie spójnego wyglądu pracowników w firmie.


Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Autorskie kalendarze
kalendarze książkowe

Autorskie kalendarze
18. 06. 2024

arrow
Kalendarze i notesy
kalendarze książkowe

Kalendarze i notesy
18. 06. 2024

arrow
Notesy i kalendarze
kalendarze książkowe

Notesy i kalendarze
17. 06. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow