06. 05. 2024

Web Developer oferta pracy   Web Developer

Programista web developer - oferta pracy

Czas czytania: 1 min

Spis treści:

Web Developer

Stanowisko: Programista - Web Developer

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i wykonywanie stron oraz sklepów internetowych - opartych o systemy CMS jak i dedykowanych rozwiązań
  • Kodowanie projektów graficznych - interfejsów użytkownika
  • Programowanie dedykowanych aplikacji webowych
  • Aktualizacje i wsparcie techniczne dla wykonywanych projektów
  • Ścisła współpraca i wysoka komunikatywność z zespołem Art Open Sp. z o.o.
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w pracy nad projektami

Czego oczekujemy

  • Biegła znajomość HTML, CSS, JavaScript, PHP
  • Doświadczenie w realizacji projektów w oparciu o CMS - wordpress / woocommerce
  • Znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Umiejętność samodzielnego doboru technologii do wymagań projektu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie
  • Chęć rozwoju w obszarze technologii webowych (nowe języki, biblioteki)
  • Znajomość React.js, Node.js i/lub Gatsby.js (mile widziana)
  • Znajomość SQL, Firebase (mile widziana)
  • Znajomość SEO (mile widziana)
  • Znajomość standaryzacji WCAG (mile widziana)
  • Znajomość Adobe Photoshop, XD (mile widziana)

Co możemy Ci zaoferować

  • Pracę zdalną na umowę B2B
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Pracę z Klientami z różnych obszarów tematycznych, poszerzającą doświadczenie i umiejętności

Przychodząc do nas zdobędziesz nowe umiejętności w kreatywnej branży. Otrzymasz wszelkie narzędzia niezbędne do rozpoczęcia przygody w naszym zespole. Nasze szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży oraz rozmowy telefonicznej pozwolą Ci osiągać ponadprzeciętne rezultaty Twoich działań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio z wykonanymi przez siebie projektami korzystając z formularza poniżej lub na adres e-mail: rekrutacja@artopen.pl .

Jeśli posiadasz ponadprzeciętne zaangażowanie i osiągasz długofalowe efekty działań, przyjdź do nas a solidnie Cię wynagrodzimy...

Podeślij nam swoje zgłoszenie!

Zapraszamy do złożenia aplikacji korzystając z formularza poniżej.

Maksymalna wielkość pliku to 1MB.