Gadżety z logo

gadżety reklamowe

06. 01. 2023

scroll

Gadżety z logo firmy

Praktyczne gadżety reklamowe z logo to doskonały sposób na wygenerowanie rozgłosu wokół Twojej marki. Wybór jest szeroki, od kluczy USB po torby sportowe i odzież. Możliwe jest znalezienie czegoś dla każdego. Twoje logo jest nanoszone na gadżet, dzięki czemu będzie widoczne dla konsumentów. W ten sposób możesz wygenerować wielu potencjalnych klientów, którzy będą się identyfikować z Twoją marką. Możliwe jest również zamówienie produktu z Twoim logo i Twoją informacją o firmie na nim zamieszczoną.

Personalizowane skarpetki z logo
Gadżety reklamowe Fortum
Gadżety firmowe reklamowe
Gadżety promocyjne Prexpol

Gadżety promocyjne Prexpol

Gadżety firmowe reklamowe

Realizacja gadżetów reklamowych dla firmy Prexpol to doskonały sposób na promowanie marki i jej produktów. Oryginalna promocja produktu za pomocą butelek z logo firmy Prexpol pozwala na tworzenie atrakcyjnego wizerunku firmy. Personalizowany projekt etykiety na butelkach pozwala na wyrażenie energii i spersonalizowania produktu w sposób, który przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Prexpol oferuje również energetyk z własną etykietą oraz upominek do zamówienia. Wszystkie te produkty stanowią doskonały sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, dostarczając klientom użytecznych produktów, które będą wyróżniać markę na rynku.

Gadżety promocyjne Everall7

Kubki firmowe z grawerem

Kubki reklamowe, które wykonaliśmy dla firmy Everall7, zostały zaprojektowane tak, aby służyć przez wiele lat. Charakteryzują się one wytrzymałością i odpornością na zarysowania, dzięki czemu są idealnym gadżetem na lata. Wykorzystaliśmy różne kształty, aby dostosować je do potrzeb firmy. Nasza realizacja zawierała grawer laserowy oraz sublimację logo firmy, dzięki którym logo Everall7 zostało doskonale wyeksponowane. Każdy z kubków został dopasowany pod indywidualne potrzeby i wymagania firmy.

Kubki firmowe z grawerem
Kubki firmowe z grawerem Everall7
Ołówki firmowe promocyjne
Gadżety z logo firmy PBI

Gadżety z logo firmy PBI

Ołówki firmowe promocyjne

Firma PBI była wyjątkowo zadowolona z realizacji gadżetów reklamowych, które zrealizowaliśmy na ich rzecz. Zestaw 3 ołówków w etui wykonany został z białego tworzywa, które zostało pokryte logo PBI. Ołówki zostały ozdobione naturalnym produktem, a ich zakończenia zostały wykończone gumką. Dodatkowo opakowanie zostało pokryte kartonem barwionym w masie, co sprawia, że gadżet wygląda profesjonalnie i jest trwały. Dzięki naszej realizacji gadżetów reklamowych firma PBI może cieszyć się trwałym i profesjonalnym produktem, który doskonale służy do promocji ich marki.


Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Zabudowy targowe
Systemy wystawiennicze

Zabudowy targowe
22. 04. 2024

arrow
Spoty reklamowe
filmowanie

Spoty reklamowe
16. 04. 2024

arrow
Systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
20. 02. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow