facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Hunters

projektowanie graficzne

06. 03. 2021

arrow


HUNTERS

Sp贸jna linia projekt贸w dla firmy HUNTERS.

projektowanie graficzne

• Szablon ulotki

Projekt graficzny szablonu ulotki, spójny z pozostałymi materiałami drukowanymi w oparciu o System Identyfikacji Wizualnej firmy. Ulotka reklamowa składana w "Z" - format 3x DL.

ulotki reklamowe wydruki reklamowe

Kubek reklamowy •

Ceramiczny kubek w kolorze czarnym z nadrukiem dwustronnym. Kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Dostępny w wielu opcjach kolorystycznych jak i o matowej czarnej zewnętrznej powłoce i kolorowych środkach.

gadżety kubek

• Kalendarz książkowy

Dzienny kalendarz książkowy A5, oprawa Cross szary z matrycą tłoczoną w kształcie pieczęci. Kalendarz z naturalnej skóry, obszyty czarną nitką. Matryca wielkopowierzchniowa na frontowej części okładki. Dodatkiem blaszka zamykająca z wygrawerowanym laserowo logotypem.

kalendarze 2021

Wyklejka kalendarza •

Projekt graficzny wyklejki znajdującej się w przedniej części kalendarza książkowego. Spójny projekt z pozostałymi elementami wizerunku firmy. Podkreśla jej stabilność, siłę i daje poczucie bezpieczeństwa.

kalendarze firmowe

• Kalendarz Hunters

Projekt nawiązujący do ruchu pro eco, w ramach którego firma angażuje się w ochronę drapieżnika zamieszkującego terytorium Polski - Rysia. W pełni indywidualny projekt kalendarium.

kalendarze eco

Teczka •

Projekt oraz wykonanie aktówki z tłoczonym logotypem. Zadrukowane karty środkowe w formie przekładek oraz indywidualny projekt notesu. Na potrzeby realizacji został stworzony logotyp jubileuszowy 30 lat Hunters.

teczka

• Katalog

Projekt graficzny szablonu katalogu, spójna linia graficzna z pozostałymi nośnikami drukowanymi. Katalog w układzie horyzontalnym stworzony na podstawie materiałów otrzymanych od Klienta.

katalogi reklamowewydruki reklamowe

Antyhaker •

Kreatywne przedstawienie projektu graficznego zasłonki na kamerę internetową. Ruchomy antyhaker posiada prowadnicę, która daje możliwość odsłonięcia jej w każdej chwili, gdy występuje potrzeba skorzystania z kamery.

antyhaker

Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow