facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

21. 12. 2022

arrow


Gadżety reklamowe

Praktyczne gadżety reklamowe to produkty, które wykorzystują przedsiębiorcy do promowania swojej marki lub produktu. Są to drobne produkty, takie jak długopisy, smycze, breloki, koszulki, torby, plecaki, parasole, smycze na klucze, kubki, kalendarze, power banki i wiele innych. Są one idealnym sposobem na zwiększenie świadomości marki i zachęcanie ludzi do współpracy. Praktyczne gadżety reklamowe są często wybierane przez przedsiębiorców, gdyż są one stosunkowo niedrogie, a zarazem przydatne dla klienta.

Praktyczne gadżety firmowe
Gadżety reklamowe Fortum
Promocyjne napoje energetyczne
Gadżety promocyjne BMW

Gadżety promocyjne BMW

Promocyjne napoje energetyczne

Firma BMW wybrała naszą ofertę realizacji gadżetów reklamowych, aby wzmocnić swoją markę i zapewnić swoim klientom smaczny podarunek. Przygotowaliśmy specjalny projekt, który w pełni spersonalizowaliśmy pod kątem potrzeb firmy BMW. W skład gadżetów reklamowych wchodził napój energetyczny, nietypowy gadżet oraz napój na spotkania. Każdy z tych gadżetów został stworzony w sposób, który wprowadził reklamę pełną energii i wyrazu. Dzięki naszej usłudze gadżety reklamowe BMW zostały wykonane z najwyższą jakością i zadowoliły klientów firmy.

Koszulka z logo KGHM

Personalizowane gadżety reklamowe

Realizacja gadżetów reklamowych dla firmy KGHM to wyjątkowe doświadczenie. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym Koszulka z logo, employer branding, wizerunek pracowników, ekspozycja marki, wyjątkowy projekt i grafikę dopasowaną do potrzeb klienta. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu stanowią praktyczny i wyjątkowy prezent dla obecnych i potencjalnych klientów firmy KGHM.

Personalizowane gadżety reklamowe
Koszulka z logo KGHM
Personalizowane kubki firmowe
Gadżety reklamowe Delaval

Gadżety reklamowe Delaval

Personalizowane kubki firmowe

Realizując projekt dla firmy Delaval, postawiliśmy na uniwersalny gadżet – kubek reklamowy. Konstrukcja kubka została zaprojektowana tak, aby zapewnić możliwość zadruku kolorem pantone oraz barwienia wewnątrz. Dodatkowo, zastosowaliśmy nadruk bezpośredni na około oraz nadruk w kształcie loga firmy. Przygotowany produkt idealnie nadaje się jako upominek do biura, a jego trwałość pozwala cieszyć się z niego przez wiele lat.


Oceń naszą pracę:

0

   Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:Wróć do portfolio    arrow