facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Alfa-System

strony internetowe

14. 08. 2022

arrow


Strona internetowa Alfa-System

alfa-system.eu

Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowoczesnej strony internetowej z formularzami kontaktowymi oraz interaktywną mapą, opartej o system CMS Wordpress, dla firmy Alfa-System z branży systemów i instalacji bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Projekt graficzny serwisu

Projekt UI oraz UX strony

Strona została zaprojektowana z myślą o kliencie docelowym, tak aby z łatwością mógł poznać ofertę oraz informacje o firmie Alfa System oraz poznać lokalizacje firmy. Nowoczesny interfejs użytkownika został wzbogacony o typograficzną animacje oraz interaktywne ikony. Minimalizm, jasne kolory, czytelne fonty oraz pełne koloru, pełna responsywność oraz kompatybilność, żywe fotografie i dynamiczne animacje - to cechy charakterystyczne naszego projektu.

projekt graficzny strony internetowej
Projekt layoutów strony internetowej
Specyfikacja strony internetowej
Specyfikacja strony www

Funkcjonalność serwisu

Specyfikacja strony internetowej

Strona spełnia funkcję wizerunkową, komunikacyjną oraz informacyjną.

Za pomocą serwisu można:

  • Poznać oferowane usługi oraz rozwiązania.
  • Zapoznać się z historią firmy.
  • Znaleźć szczegółowe informacje na temat poszczególnych usług oraz produktów.
  • Skontaktować się poprzez formularz, mailowo lub telefonicznie.
  • Zbadać lokalizacje nośników reklamowych dzięki dedykowanej mapie Google Maps.
  • Śledzić ruch na stronie za pomocą Google Analytics.
  • Modyfikować oraz rozbudowywać stronę z poziomu panelu CMS Wordpress.

Wykorzystane technologie:

hmtl

HTML5

CSS3

CSS3

javascript

JavaScript

wordpress

Wordpress

php

PHP

Programowanie serwisu www

Proces powstania projektu

Projekt został stworzony za pomocą systemu CMS Wordpress. Do oprawy graficznej zostały użyte wysokiej jakości zdjęcia, a interaktywna mapa została zaprogramowana poprzez wykorzystanie interfejsu API dla Google Maps. Do ikon interfejsu użyliśmy lekkich grafik w formacie wektorowym. Do Wordpressa wgrane zostały przydatne wtyczki, ułatwiające administrację i obsługę serwisu. Przygotowane przez nas zostało również portfolio, w którym klient w przyszłości z łatwością może umieszczać dokumentacje ze zrealizowanych prac instalacyjnych.

Programowanie strony www
Programowanie serwisu www
Wdrożenie strony internetowej
Wdrożenie strony internetowej

Wdrożenie serwisu www

Prace serwerowe

Strona internetowa, po dopracowaniu oraz korekcie od klienta, została docelowo umieszczona na serwerze klienta, a my zadbaliśmy o backup i jego zabezpieczenia. Dodaliśmy również integrację z Google Analytics, dzięki której nasz klient może samodzielnie monitorować ruch na stronie. Przeprowadzamy na bieżąco aktualizacje Wordpressa oraz zainstalowanych wtyczek, dzięki czemu strona zawsze pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku.


Projekt można zobaczyć pod adresem: alfa-system.eu


Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow