facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Kamtech

strony internetowe

27. 12. 2021

arrow


Strona internetowa Kamtech

kamtech.info.pl

Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowoczesnej strony internetowej z formularzami kontaktowymi oraz interaktywną mapą, opartej o system CMS Wordpress, dla firmy Kamtech z branży elektronarzędzi oraz maszyn i hydrauliki.

Projekt graficzny serwisu

Projekt UI oraz UX strony

Strona została zaprojektowana z myślą o kliencie docelowym, tak aby z łatwością mógł poznać ofertę firmy oraz wyszukać odpowiadający mu produkt. Nowoczesny interfejs użytkownika został wzbogacony o animacje oraz interaktywne ikony. Minimalizm, jasne kolory, czytelne fonty oraz pełne koloru zdjęcia, pełna responsywność oraz kompatybilność cross-browser i dynamiczne animacje - to cechy charakterystyczne naszego projektu.

projekt graficzny strony internetowej
Projekt layoutów strony internetowej
Specyfikacja strony internetowej
Specyfikacja strony www

Funkcjonalność serwisu

Specyfikacja strony internetowej

Strona spełnia funkcję wizerunkową, komunikacyjną oraz informacyjną. Oprócz informacji na temat oferowanych usług znajdziemy na niej również listę dostępnych w ofercie produktów.

Za pomocą serwisu można:

  • Poznać oferowane usługi oraz produkty.
  • Poznać historię firmy.
  • Znaleźć szczegółowe informacje na temat poszczególnych elektronarzędzi.
  • Skontaktować się poprzez formularz, mailowo lub telefonicznie.
  • Wysłać zapytanie odnośnie oferowanych usług za pomocą formularza kontaktowego.
  • Dowiedzieć się o serwisie i leasingu maszyn hydraulicznych, które oferuje firma.
  • Śledzić ruch na stronie za pomocą Google Analytics oraz skuteczność za pomocą Search Console.
  • Modyfikować oraz rozbudowywać stronę z poziomu panelu CMS Wordpress.

Wykorzystane technologie:

hmtl

HTML5

CSS3

CSS3

javascript

JavaScript

wordpress

Wordpress

php

PHP

Programowanie serwisu www

Proces powstania projektu

Projekt został stworzony za pomocą systemu CMS Wordpress. Do oprawy graficznej zostały użyte wysokiej jakości, kolorowe zdjęcia. Formularz i motyw strony opracowany został przy pomocy PHP. Dodatkowo zostały dodane również animacje CSS3 oraz animacja poklatkowa oraz slider. Do ikon interfejsu użyliśmy lekkich grafik w firmowej kolorystyce. Do Wordpressa wgrane zostały przydatne wtyczki, ułatwiające administrację i obsługę serwisu. Przygotowany przez nas został również blog, w którym klient w przyszłości z łatwością może publikować artykuły, aktualności, promocje czy ciekawostki.

Programowanie strony www
Programowanie serwisu www
Wdrożenie strony internetowej
Wdrożenie strony internetowej

Wdrożenie serwisu www

Prace serwerowe

Strona internetowa, po dopracowaniu oraz korekcie od klienta, została docelowo umieszczona na serwerze klienta, a my zadbaliśmy o backup i zabezpieczenia. Dodaliśmy również integrację z Google Analytics oraz Google Search Console, dzięki której nasz klient może samodzielnie monitorować ruch na stronie oraz skuteczność w wynikach wyszukiwania. Przeprowadzamy na bieżąco aktualizacje Wordpressa oraz zainstalowanych wtyczek, dzięki czemu strona zawsze pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku.


Projekt można zobaczyć pod adresem: kamtech.info.pl


Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow