facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

100 Rodzin Zastępczych

strony internetowe

27. 02. 2023

arrow


Strona internetowa 100 Rodzin Zastępczych

100rodzinzastepczych.pl

Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowoczesnej strony internetowej z formularzem zgłoszeniowym oraz informacjami na temat projektu 100 Rodzin Zastępczych, opartej o system CMS Wordpress, dla fundacji ESPA.

Projekt graficzny serwisu

Projekt UI oraz UX strony

Strona została zaprojektowana z myślą o użytkowniku końcowym, tak aby z łatwością mógł poznać projekt oraz zgłosić chęć udziału. Nowoczesny interfejs użytkownika został wzbogacony o dynamiczne animacje oraz kolorowe ikony. Minimalizm, jasne kolory, czytelne fonty oraz pełne koloru fotografie, pełna responsywność oraz kompatybilność cross-platform, ciekawe video, przyjemny w czytaniu blog - to cechy charakterystyczne tego projektu.

projekt graficzny strony internetowej
Projekt layoutów strony internetowej
Specyfikacja strony internetowej
Specyfikacja strony www

Funkcjonalność serwisu

Specyfikacja strony internetowej

Strona spełnia funkcję komunikacyjno-informacyjną. Oprócz informacji na temat projektu fundacji znajdziemy na niej również ciekawego bloga.

Za pomocą serwisu można:

  • Poznać szczegóły oraz reguły projektu.
  • Skontaktować się i zgłosić swoje zainteresowanie.
  • Przeczytać ciekawe artykuły na blogu.
  • Wysyłać zgłoszenia poprzez formularze na rodzinę zastępczą, wolontariat oraz dla partnerów.
  • Śledzić ruch na stronie za pomocą Google Analytics oraz skuteczność w wynikach wyszukiwania za pomocą Search Console.
  • Modyfikować oraz rozbudowywać stronę z poziomu panelu CMS Wordpress.

Wykorzystane technologie:

hmtl

HTML5

CSS3

CSS3

javascript

JavaScript

wordpress

Wordpress

php

PHP

Programowanie serwisu www

Proces powstania projektu

Projekt został stworzony za pomocą systemu CMS Wordpress. Do oprawy graficznej zostały użyte wysokiej jakości, pełne koloru, żywe zdjęcia. Formularze i motyw strony opracowany został przy pomocy PHP. Dodatkowo zostały dodane również dynamiczne animacje CSS3 oraz kolorowe ikony z odnośnikami. Do Wordpressa wgrane zostały przydatne wtyczki, ułatwiające administrację i obsługę serwisu. Przygotowany został rownież blog, w którym klient w przyszłości z łatwością może publikować treści.

Programowanie strony www
Programowanie serwisu www
Wdrożenie strony internetowej
Wdrożenie strony internetowej

Wdrożenie serwisu www

Prace serwerowe

Strona internetowa, po dopracowaniu oraz korekcie od klienta, została docelowo umieszczona na serwerze klienta, a my zadbaliśmy o backup i jego zabezpieczenia. Dodaliśmy również integrację z Google Analytics oraz Search Console, dzięki której nasz klient może samodzielnie monitorować ruch na stronie oraz skuteczność w wynikach wyszukiwania. Przeprowadzamy na bieżąco aktualizacje Wordpressa oraz zainstalowanych wtyczek, dzięki czemu strona zawsze pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku.


Projekt można zobaczyć pod adresem: 100rodzinzastepczych.pl


Oceń naszą pracę:

0

   Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:Wróć do portfolio    arrow