facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Conceptum

strony internetowe

04. 06. 2022

arrow


Strona internetowa Conceptum

outdoormarket.pl

Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowoczesnej strony internetowej z informacjami na temat oferowanych usług, formularzem kontaktowym, grafiką, opartej o system CMS Wordpress, dla firmy Conceptum z branży nadzorów budowlanych.

Projekt graficzny serwisu

Projekt UI oraz UX strony

Strona firmy Conceptum zaprojektowana z myślą o kliencie docelowym, tak aby z łatwością mógł wyszukać i poznać ofertę firmy Conceptum. Nowoczesny interfejs użytkownika został wzbogacony o animacje oraz interaktywne ikony. Minimalizm, ciemna, elegancka szata graficzna, czytelne fonty, pełna responsywność oraz kompatybilność, żywe fotografie i dynamiczne animacje - to cechy charakterystyczne tego projektu.

projekt graficzny strony internetowej
Projekt layoutów strony internetowej
Specyfikacja strony internetowej
Specyfikacja strony www

Funkcjonalność serwisu

Specyfikacja strony internetowej

Strona spełnia funkcję wizerunkową, komunikacyjną oraz informacyjną.

Za pomocą strony można:

  • Dodawać realizacje do portfolio.
  • Publikować artykuły na blogu.
  • Skontaktować się poprzez formularz, mailowo lub telefonicznie.
  • Wysłać zapytanie odnośnie oferowanych usług za pomocą dedykowanych formularzy kontaktowych.
  • Poznać informacje o usługach oferowanych przez firmę.
  • Śledzić ruch na stronie za pomocą Google Analytics.
  • Modyfikować oraz rozbudowywać stronę z poziomu panelu CMS Wordpress.

Wykorzystane technologie:

hmtl

HTML5

CSS3

CSS3

javascript

JavaScript

wordpress

Wordpress

php

PHP

Programowanie serwisu www

Proces powstania projektu

Projekt został stworzony za pomocą systemu CMS Wordpress. Do oprawy graficznej zostały użyte wysokiej jakości zdjęcia. Formularze i motyw strony opracowany został przy pomocy PHP. Dodatkowo zostały dodane również animacje CSS. Do ikon interfejsu użyliśmy lekkich grafik w formacie wektorowym. Do Wordpressa wgrane zostały przydatne wtyczki, ułatwiające administrację i obsługę serwisu. Przygotowane przez nas zostało również portfolio, w którym klient w przyszłości z łatwością może umieszczać dokumentacje ze zrealizowanych prac budowlanych.

Programowanie strony www
Programowanie serwisu www
Wdrożenie strony internetowej
Wdrożenie strony internetowej

Wdrożenie serwisu www

Prace serwerowe

Strona internetowa, po dopracowaniu oraz korekcie od klienta, została docelowo umieszczona na serwerze klienta, a my zadbaliśmy o backup i jego zabezpieczenia. Dodaliśmy również integrację z Google Analytics, dzięki której nasz klient może samodzielnie monitorować ruch na stronie. Przeprowadzamy na bieżąco aktualizacje Wordpressa oraz zainstalowanych wtyczek, dzięki czemu strona zawsze pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku.


Projekt można zobaczyć pod adresem: conceptum.pl


Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow