Co Nas wyróżnia?

Nieszablonowość, szukanie innowacji, wysoka estetyka to walory naszych projektów. Wyróżnia nas doświadczenie, kreatywność i pełne zaangażowanie w każdą realizację. Cenimy to, co robimy i traktujemy pracę jako osobiste wyzwanie.

01.

Kompleksowość
obsługi

Nasz wykwalifikowany zespół oferuje kompleksową obsługę w zakresie obszarów szeroko pojętej działalności marketingowej. Znajomość aktualnych trendów i zrozumienie indywidualnych potrzeb Klienta sprawia, że nasza oferta jest elastyczna i spersonalizowana.

Całościowa obsługa pozwala zaoszczędzić czas oraz utrzymać spójność nad całym projektem, która jest tak ważna w profesjonalnym biznesie. Globalne podejście do zamówienia to również zaoszczędzone pieniądze.

02.

Wieloletnie
doświadczenie

Jesteśmy agencją reklamową z ponad 10-letnim doświadczeniem. Posiadamy własny dział graficzny oraz administracyjny co pozwala realizować Państwa zamówienia wyłącznie przez doświadczoną kadrę. W kontaktach z Klientami dbamy o profesjonalizm oraz partnerskie relacje. Podczas wieloletniej działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z blisko 250 firmami.

Dzięki naszemu doświadczeniu mamy przyjemność pracować z największymi przedsiębiorstwami w Polsce, jakimi są: CCC, PGNiG, Hasco-Lek czy KRAUSE.

0
Lat na rynku
0
Projektów graficznych
0
Stałych Klientów
0
Wykonanych zamówień

03.

Nagrody
i wyróżnienia

Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień. Nasza firma została doceniona m.in. w międzynarodowym konkursie ZoomArt za wykonanie kalendarza nietypowego - w pełni spersonalizowanego. Zostaliśmy wyróżnieni również certyfikatem "Wiarygodny Partner", jako firma propagująca uczciwe zachowania w biznesie.

Nasza firma jako jedna z dwóch agencji reklamowych w Polsce może pochwalić się mianem uzyskania certyfikatu "Diamentowego Dystrybutora marki Pier Luigi oraz stonebook". Każda z tych nagród jest dla nas powodem do dumy, a jednocześnie mobilizacją do dalszego działania.

04.

Ekologiczne
surowce

Jednym z niezwykle ważnych działań w naszej firmie są czynności wspierające ochronę środowiska naturalnego poprzez oferowanie produktów ekologicznych i biodegradowalnych takich jak np. papier z kamienia lub trawy. Chcemy przez to dołożyć naszą małą cegiełkę do ogólnoświatowego ruchu proekologicznego.

Wszystkie proponowane przez nas produkty z oferty ekologicznej są przyjazne dla środowiska, a także trwałe oraz estetyczne. Rezygnacja z produktów nie podelegających recyklingowi może być dla Ciebie pierwszym, bardzo ważnym krokiem do ekologicznego stylu zarządzania firmą.

05.

Otoczenie
biznesowe

Należymy do największej na świecie organizacji biznesowej BNI. Będąc członkiem jednej z grup nawiązujemy relacje z innymi właścicielami firm, dzielimy się doświadczeniem oraz biznesową wiedzą, dzięki czemu możemy przekazywać wzajemnie kontakty do swoich najlepszych Klientów czy partnerów biznesowych.

Swoje doświadczenie budujemy również poprzez spotkania networkingowo-rozwojowe, należąc do ogólnopolskiego klubu WFS Polska. Na co dzień kierujemy się dywizą "Jesteś tak inteligentny, jak Środowisko, w którym żyjesz."

06.

Wsparcie działalności
społecznych

Działania w naszej firmie nie opierają się wyłącznie na realizowaniu zamówień dla naszych Klientów, to również wsparcie i pomoc innym organizacjom. Od lat z dumą wspieramy Fundację "Cząstka Ciebie", której celem jest organizowanie i niesienie wszelkiej pomocy ludziom potrzebującym oparcia w przezwyciężeniu trudnych sytuacji życiowych. Bierzemy czynny udział w licytacjach charytatywnych na rzecz rozwoju Fundacji.

Jako agencja petfriendly nawiązaliśmy również owocną współpracę ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu "TOZ", tworząc całoroczny kalendarz ze zdjęciami podopiecznych tej placówki.

Siedziba firmy

ul. Piotra Ignuta 87
54-151 Wrocław
woj. dolnośląskie

Kontakt do nas

Tel: +48 71 728 29 13
biuro@artopen.pl
NIP: 894-313-39-19

Art Open Sp. z o.o.

NIP: 8943 13 39 19
REGON: 381593714
KRS: 0000 75 19 13
Copyright © 2021 | Art Open. Wszystkie prawa zastrzeżone.