Art Open Diamentowym Dystrybutorem


Czas czytania: 1 min

Marki Pier Luigi oraz Stonebook

25. 01. 2021

Art Open Diamentowym Dystrybutorem
Art Open Diamentowym Dystrybutorem


Spis treści:

Art Open diamentowym dystrybutorem marki Pier Luigi oraz Stonebook.

Pier Luigi to renomowany producent najwyższej jakości kalendarzy książkowych. Jako jedyna firma w Polsce produkuje notesy i kalendarze wykonane z papieru z kamienia, którego główne cechy to wodoodporność i wytrzymałość.

Zdobycie tego tytułu nie było prostym zadaniem, tak znana marka jak Pier Luigi docenia tylko najlepszych - a My mamy czym się pochwalić. Dotychczas udało nam się zrealizować kalendarze oraz notesy dla Klientów różnych branż w całej Polsce. Ponad 10 lat doświadczenia w branży, kreatywność i stale rozwijający się zespół najlepszych specjalistów, to nasze silne strony. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu oferowane przez nas usługi osiągają coraz wyższe standardy. Nasza praca jest naszą pasją, którą będziemy stale rozwijać, a każda z przyznanych nagród jest dla nas powodem do dumy i jednocześnie mobilizacją do dalszego działania.

Prestiżowym wyróżnieniem "Diamentowego Dystrybutora" mogą pochwalić się wyłącznie dwie agencje reklamowe w Polsce.

kalendarze 2021 książkowe

Kalendarze książkowe, które dla Państwa wykonujemy są produkowane całkowicie od podstaw pod indywidualne preferencje Klienta. W swojej bogatej ofercie posiadamy ekologiczne surowce, tj. papier z kamienia i trawy, kreatywne szycia, autorskie bloki kalendarzowe czy znakowanie okładek technologią hot stamping.

Warto dodać, że od maja 2021 r. rozpoczynamy kolejny sezon kalendarzowy, który będzie obfitował w nowości - już dziś zachęcamy Państwa do kontaktu, aby omówić szczegóły projektu. Możesz również skorzystać z naszego kreatora kalendarzy, dzięki któremu sam stworzysz swój unikatowy produkt.


Liczba akapitów: 6 • Liczba zdań: 13 • Liczba słów: 228

Oceń naszą pracę:

0

   

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz...
Przeczytaj więcej:


Wróć na bloga    arrow