Kalendarze książkowe B5

kalendarze książkowe

15. 01. 2023

scroll

Kalendarze książkowe B5

Przygotowanie projektu graficznego oraz wydrukowanie kalendarzy książkowych w formacie B5 dla firm PBI, Ewe oraz Ekoenergia. Cel obejmował utworzenie spójnej koncepcji wklejek, wyklejek oraz opraw.

Kalendarze w formacie B5

Indywidualne kalendarze książkowe

Kalendarz w formacie b5 to niezwykle praktyczny produkt, który ułatwi Twoje codzienne zarządzanie czasem. Jest on wyposażony w kalendarium w języku angielskim, okładzinę strukturalną, licznik dni, numerację tygodni, rok ze srebrną linią finochromową oraz matrycę indywidualną. Został on zaprojektowany specjalnie po to, aby ułatwić Ci planowanie swojego czasu i dostosowanie go do własnych potrzeb. Korzystanie z kalendarza w formacie b5 pozwoli Ci wykorzystać każdą chwilę w najbardziej wydajny i efektywny sposób. Nie czekaj, zdobądź już dziś swój Kalendarz w formacie b5!

Kalendarze w formacie B5
Kalendarze w formacie B5
Kalendarium w języku angielskim
Kalendarium w języku angielskim

Długoterminowa reklama

Zwiększanie świadomości marki

Jeśli szukasz niezawodnego prezentu dla swoich pracowników, wybierz nasz profesjonalny kalendarz. Jest to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki i możliwość prezentacji spółki. Wyklejka z uszlachetnieniami zapewni firmie długoterminową reklamę, dzięki czemu nazwa i logo firmy będą stale widoczne. Kalendarz jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada profesjonalny wygląd. Jest to idealny prezent dla pracowników, który pozostanie z nimi przez cały rok.

Kalendarz B5 tygodniowy

Ekologiczne oprawy kalendarzy

Kalendarz b5 tygodniowy to idealny prezent dla każdego, kto lubi organizować swoje dni. Wykonana w ekologicznej oprawie, z okładką wykonaną z pianki i nadrukiem pattern, może być ozdobą biurka. Grafika na całą oprawę i planer miesięczny dopasowany do tematu sprawią, że użytkownik będzie mógł z łatwością zaplanować swoje następne tygodnie. Zadruk na spad pozwoli utrzymać porządek w zapiskach, a dodatki w kolorze logo sprawią, że każda notatka będzie wyglądała stylowo. Ta wyjątkowa kompozycja funkcjonalności i wyglądu sprawi, że każdy będzie chciał mieć taki kalendarz.

Ekologiczne oprawy kalendarzy
Ekologiczne oprawy kalendarzy
Nadruk full-color
Nadruk full-color

Nadruk full-color

Personalizowany papier kredowy

Kalendarze wykonane dla firmy Ekoenergia to udoskonalony produkt, który jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania. Kalendarz posiada wklejkę dwustronną, która pozwala na zamieszczenie ważnych informacji na obu stronach. Nadruk full kolor wykonany jest na wysokiej jakości papierze kredowym, co zapewnia trwałość i wytrzymałość w czasie. Ponadto wklejka reklamowa może pomóc w promowaniu produktów lub usług firmy. Co więcej, kalendarz może być wykonany zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami, oferowanymi przez firmę. Tak więc, jeśli szukasz wyjątkowego, wysokiej jakości produktu, to kalendarz wykonany dla firmy Ekoenergia jest idealnym rozwiązaniem.


Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Autorskie kalendarze
kalendarze książkowe

Autorskie kalendarze
18. 06. 2024

arrow
Kalendarze i notesy
kalendarze książkowe

Kalendarze i notesy
18. 06. 2024

arrow
Notesy i kalendarze
kalendarze książkowe

Notesy i kalendarze
17. 06. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow