facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Kalendarze firmowe

kalendarze firmowe

04. 03. 2021

arrow


KALENDARZE 艢CIENNE

Wybrane realizacje kalendarzy 艣ciennych. Spersonalizowane projekty z indywidualnymi elementami skrojonymi pod wymagania Klienta.

kalendarze 2021

• Wyjątkowe projekty graficzne

Nieszablonowe projekty graficzne kalendarzy z indywidualnymi kalendariami dla spójności całego designu. Główka wypukła z uszlachetnieniem folią błysk.

kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane •

Wykonanie projektu oraz wydruk wieloplanszowego kalendarza spiralowanego w formacie A2. Autorski kalendarz powstał przy współpracy z Fundacją "Pomagamy jak możemy".

kalendarze trójdzielne

• Szczytny cel

Dochód ze sprzedaży kalendarzy został przeznaczony na działalność statutową Fundacji, związany ze wspieraniem i wyrównywaniem szans dzieciaków, które z różnych powodów nie mogą realizować swoich pasji i zainteresowań. Firma Art Open była jednym ze sponsorów kalendarza.

kalendaria

Indywidualne kalendaria •

Wykonanie kalendarzy trójdzielnych dla firmy transportowej. Projekt graficzny autorskiego kalendarium z uwzględnionymi świętami międzynarodowymi - całość wykonana w kolorystyce firmowej. Wydruk z wybiórczym lakierem UV na główce kalendarza.

kalendarze drukowane 2021

• Obróbka zdjęć

Realizacja kalendarza wieloplanszowego z okładką ze spiralą w formacie A3. Projekt graficzny zrealizowany na podstawie zdjęć otrzymanych od Klienta. Wykonanie retuszu wszystkich fotografii.

kalendarze jubileuszowe

Kalendarz jubileuszowy •

Projekt graficzny kalendarza wykonany na jubileusz 30-lecia działalności spółki, wykorzystujący pola między kalendariami. Tłoczenie logotypu złotą folią hotstampingową na wypukłej główce kalendarza. Autorski projekt kalendarium spójny z kolorystyką całego designu.

kalendarze drukowane 2021 kalendarze ścienne 2021

Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow