Kalendarze firmowe

kalendarze firmowe

04. 03. 2021

scroll

KALENDARZE ŚCIENNE

Wybrane realizacje kalendarzy ściennych. Spersonalizowane projekty z indywidualnymi elementami skrojonymi pod wymagania Klienta.

kalendarze 2021

• Wyjątkowe projekty graficzne

Nieszablonowe projekty graficzne kalendarzy z indywidualnymi kalendariami dla spójności całego designu. Główka wypukła z uszlachetnieniem folią błysk.

kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane •

Wykonanie projektu oraz wydruk wieloplanszowego kalendarza spiralowanego w formacie A2. Autorski kalendarz powstał przy współpracy z Fundacją "Pomagamy jak możemy".

kalendarze trójdzielne

• Szczytny cel

Dochód ze sprzedaży kalendarzy został przeznaczony na działalność statutową Fundacji, związany ze wspieraniem i wyrównywaniem szans dzieciaków, które z różnych powodów nie mogą realizować swoich pasji i zainteresowań. Firma Art Open była jednym ze sponsorów kalendarza.

kalendaria

Indywidualne kalendaria •

Wykonanie kalendarzy trójdzielnych dla firmy transportowej. Projekt graficzny autorskiego kalendarium z uwzględnionymi świętami międzynarodowymi - całość wykonana w kolorystyce firmowej. Wydruk z wybiórczym lakierem UV na główce kalendarza.

kalendarze drukowane 2021

• Obróbka zdjęć

Realizacja kalendarza wieloplanszowego z okładką ze spiralą w formacie A3. Projekt graficzny zrealizowany na podstawie zdjęć otrzymanych od Klienta. Wykonanie retuszu wszystkich fotografii.

kalendarze jubileuszowe

Kalendarz jubileuszowy •

Projekt graficzny kalendarza wykonany na jubileusz 30-lecia działalności spółki, wykorzystujący pola między kalendariami. Tłoczenie logotypu złotą folią hotstampingową na wypukłej główce kalendarza. Autorski projekt kalendarium spójny z kolorystyką całego designu.

kalendarze drukowane 2021 kalendarze ścienne 2021

Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Zabudowy targowe
Systemy wystawiennicze

Zabudowy targowe
22. 04. 2024

arrow
Spoty reklamowe
filmowanie

Spoty reklamowe
16. 04. 2024

arrow
Systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
20. 02. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow