facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Kalendarze książkowe B5 - hotstamping

kalendarze książkowe

19. 02. 2023

arrow


Kalendarze książkowe B5 hotstamping

Przygotowanie projektu graficznego oraz wydrukowanie kalendarzy książkowych w formacie B5 dla firmy Intrum. Cel obejmował utworzenie spójnej koncepcji wklejek, wyklejek oraz opraw, zgodnych z systemem identyfikacji wizualnej oraz wizerunkiem marki.

Kalendarz B5 z hotstampingiem

Kalendarz z indywidualnym wnętrzem

Kalendarz wykonany dla Intrum to doskonały wybór dla każdego, kto szuka nieprzeciętnego produktu. Wykonany w formacie a5, z autorską okładką i folią mat, pozwala na wyrażenie swojej indywidualności. Co więcej, oferuje własny projekt na oprawie, papier w kropki, notes z wklejkami, szlufkę na długopis oraz gumkę zamykającą. Ten kalendarz będzie zaskoczeniem dla Twoich klientów i przyjaciół!

Kalendarz z indywidualnym wnętrzem
Kalendarz z indywidualnym wnętrzem
Kalendarz z wklejką
Kalendarz z wklejką

Kalendarz z wklejką

Dodatkowa personalizacja kalendarza

Kalendarz Intrum to idealny sposób na reklamowanie firmy - zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wyróżnić się spośród konkurencji. Wybierz z naszego szerokiego asortymentu kalendarzy, który dopasuje się do Twoich potrzeb. Ciesz się dodatkowymi atrybutami, takimi jak wklejka reklamowa, wkładka z własnym projektem, dodatkowa personalizacja kalendarza, wklejka ze zdjęciem i reklama produktu. Kalendarz pozwoli Ci wyróżnić się spośród innych firm i zapewnić swoim klientom doskonałe wrażenia. Wybierz Intrum i ciesz się z niesamowitego kalendarza, który sprawi, że Twoja marka będzie wyglądać profesjonalnie!

Marketing z kalendarzem

Projekt kalendarzy z papieru offsetowego

Kalendarz Intrum to skuteczny i efektywny sposób na reklamę Twojej marki przez cały rok. Wykonany z wysokiej jakości papieru offsetu, wyposażony w wyklejkę A5 i wyklejkę ze zdjęciem, zapewnia widoczność marki dla Twoich klientów przez 365 dni w roku. Dzięki kalendarzowi Intrum możesz zaoferować swoim klientom przyjemny, estetyczny i trwały prezent, który będzie przykuwał ich uwagę przez długi czas. Kalendarz Intrum to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć skuteczną reklamę przez cały rok.

Projekt kalendarzy z papieru offsetowego
Projekt kalendarzy z papieru offsetowego

Oceń naszą pracę:

0

   Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:Wróć do portfolio    arrow