Kalendarze książkowe A4, notesy A5

kalendarze książkowe

21. 02. 2023

scroll

Kalendarze książkowe A4, notesy A5

Przygotowanie projektu graficznego oraz wydrukowanie kalendarzy książkowych A4 oraz notesów w formacie A5 dla firm: DeDietrich, Aurora oraz Utrica. Cel obejmował utworzenie spójnej koncepcji wklejek, wyklejek oraz opraw, zgodnych z systemem identyfikacji wizualnej oraz wizerunkiem marki.

Kalendarze książkowe A5

Kalendarz kieszonkowy tygodniowy

Kalendarz Wykonany dla firmy DeDietrich to produkt idealny dla Twojej firmy! Jego oryginalne atrybuty z pewnością zachwycą Twoich klientów. Kalendarz wykonany jest w formacie A5, co czyni go idealnym rozwiązaniem do noszenia w kieszeni. Tłoczone logo i tasiemka w kolorze logo sprawiają, że jest on niepowtarzalny. Dodatkowo, możesz zamówić oprawę z własnym zdjęciem, indywidualny zadruk oprawy oraz metalic print i tłoczenie złotą folią. Nie czekaj ani chwili dłużej i zamów ten wyjątkowy kalendarz dla swojej firmy!

Kalendarz kieszonkowy tygodniowy
Kalendarz kieszonkowy tygodniowy
Kreatywna reklama
Kreatywna reklama

Kreatywna reklama

Tłoczone logo

Kalendarz DeDietrich to doskonały wybór dla każdej firmy, która chce mieć pod ręką najważniejsze informacje. Jest to wyjątkowa kompozycja, w której połączone są kreatywna reklama i osobisty wygląd. Kalendarz jest doskonałym gadżetem reklamowym, który zaprezentuje Twoją firmę w najlepszym świetle. Wysoka jakość wydruku sprawia, że kalendarz będzie wizytówką Twojej firmy. Wybierz DeDietrich i ciesz się wyjątkowym kalendarzem, który będzie Ci służył przez cały rok!

Kalendarz A4 dzienny

Okładzina z teksturą, grawer z logo

Kalendarz Aurora to luksusowy, trwały produkt wykonany z najlepszych materiałów. Wykonany w formacie A4, jest doskonałym uzupełnieniem każdego biurka i wnętrza. Elegancka okładzina wykonana z tekstury, jest idealna do prezentowania logo firmy. Gumka płaska 10mm zapewnia trwałość tego produktu. Blaszka z grawerem logo i kalendarz z tłoczonym rokiem dodają charakteru i zapewniają trwałość. Szycie artystyczne i nadruk UV na każdej stronie zapewniają wysoką jakość i trwałość. Ostatnim elementem jest tasiemka w kolorze niebieskim, która pięknie wykończy ten produkt. Kalendarz Aurora jest produktem luksusowym, który na pewno zaspokoi oczekiwania każdego użytkownika.

Okładzina z teksturą, grawer z logo
Okładzina z teksturą, grawer z logo
Notes z autorską okładką
Notes z autorską okładką

Notes A5 z autorską okładką

Personalizowany środek - papier w kropki

Kalendarz wykonany dla firmy Utrica to idealny wybór dla osób ceniących jakość i styl. W jego skład wchodzi notes a5, okładka autorska, folia mat, własny projekt na oprawie, papier w kropki, notes z wklejkami, szlufka na długopis oraz gumka zamykająca. Jest to wszechstronny produkt, idealny do pracy, szkoły czy do domu. Dzięki niemu będziesz mógł planować dzień i utrzymywać porządek. Kalendarz jest świetnym sposobem na zorganizowanie swojego czasu, a jego wygląd dodatkowo zachęci Cię do systematycznego użytkowania. Nie czekaj dłużej i zamów swój kalendarz dla firmy Utrica.


Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Autorskie kalendarze
kalendarze książkowe

Autorskie kalendarze
18. 06. 2024

arrow
Kalendarze i notesy
kalendarze książkowe

Kalendarze i notesy
18. 06. 2024

arrow
Notesy i kalendarze
kalendarze książkowe

Notesy i kalendarze
17. 06. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow