facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Fotokalendarze 艣cienne

kalendarze firmowe

09. 01. 2023

arrow


Fotokalendarze ścienne

Fotokalendarze ścienne firmowe trójdzielne to idealny sposób na zaprezentowanie logo, marki lub hasła reklamowego firmy. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Ekonomiczna metoda reklamowania składa się z trzech kalendarzy z zawieszonymi zdjęciami lub grafikami, które można wygodnie przenosić i wystawiać w biurach, sklepach lub w innych miejscach publicznych. Kalendarze są dostępne w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i stylów, dzięki czemu można je łatwo dostosować do potrzeb reklamowych każdej firmy.

Kalendarze ścienne RARS

Personalizowane kalendarze ścienne

Realizacja projektu kalendarzy ściennych dla Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych to wyzwanie, któremu sprostaliśmy z sukcesem. Nasz kalendarium jest personalizowane, posiada nowoczesny design i jest idealnym tradycyjnym upominkiem reklamowym. Opracowaliśmy również unikalny i kreatywny projekt, który stał się niezbędnym dodatkiem do biura. Przeprowadzenie tego projektu to jeden z naszych sukcesów, którym możemy się pochwalić.

Personalizowane fotokalendarze ścienne
Kalendarze ścienne RARS
Fotokalendarze ścienne personalizowane
Fotokalendarze jednoplanszowe Spectra

Fotokalendarze jednoplanszowe Spectra

Fotokalendarze ścienne personalizowane

Realizacja projektu kalendarzy ściennych dla firmy Spectra była idealnym prezentem biznesowym. Przede wszystkim kalendarz jednodzielny pasował do wizualnej prezencji marki firmy, dzięki czemu stanowił jej spójne dopełnienie. Dodatkowo, kalendarz okazał się bardzo funkcjonalny i oszczędny – miał miejsce na notatki, a także logo firmy. Wszystko to sprawiło, że projekt okazał się strzałem w dziesiątkę, zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym.

Kalendarze ścienne Telka

Wieloplanszowe kalendarze ścienne

Realizacja projektu kalendarzy ściennych dla firmy Telka była wyjątkowym doświadczeniem. Zastosowaliśmy wiele różnych atrybutów w celu stworzenia idealnego produktu. Użyliśmy wieloplanszowego, uniwersalnego kalendarza ściennego, który zapewnił wyjątkowo szerokie pole widzenia i korzyści dla produktu. Użyliśmy także spiralowanego kalendarza, aby zwiększyć funkcjonalność produktu. Dodatkowo, wspieraliśmy firmę Telka w budowaniu marki, tworząc unikalną prezentację produktu oraz indywidualną propozycję kalendarza.

Wieloplanszowe kalendarze ścienne
Kalendarze ścienne Telka
Kalendarz planszowy A2
Kalendarz planszowy A2

Kalendarz planszowy A2

Personalizowane kalendarze ścienne

Realizacja projektu kalendarzy ściennych dla firmy Telka to projekt, któremu nadaliśmy szczególną wagę. Kalendarz planszowy A2 został wykonany z złotego hotstampingu, sześciu stron plus okładka, wykonana z papieru kredy błyszczącej. Oprawa spiralna z zawieszką, przygotowana zgodnie z dobrym projektem graficznym, stanowiła uzupełnienie tego produktu.


Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow