Kalendarze ścienne firmowe

kalendarze firmowe

08. 01. 2023

scroll

Kalendarze ścienne firmowe

Nasze ekologiczne personalizowane kalendarze ścienne trójdzielne są idealnym prezentem dla Twojej firmy – wyjątkowy wygląd i wysoka jakość sprawią, że Twoje logo będzie wyglądać profesjonalnie. Kalendarze ścienne są wykonane z ekologicznych materiałów i wykończone wysokiej jakości farbami, dzięki czemu są trwałe, a jednocześnie nie wpływają negatywnie na środowisko. Kalendarze ścienne trójdzielne są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać coś idealnego dla Twojej firmy.

Kalendarze Foamax

Fotokalendarze ścienne

Firma Foamax zrealizowała w naszej agencji projekt fotokalendarza na ścianę, który zawiera wiele atrybutów, dzięki którym można wygodnie planować swoje dni. Kalendarz zawiera okienko w indywidualnym kolorze, które pozwala śledzić miesięczne wydarzenia, takie jak święta, rocznice i notatki. Poza tym, kalendarz na ścianę oferuje wygodny sposób planowania, dzięki czemu można łatwo zaplanować wszystkie wydarzenia w ciągu miesiąca. Co więcej, kalendarz na ścianę zawiera również przydatne funkcje, takie jak powiadomienia o wydarzeniach, powiadomienia o rocznicach i przypomnienia o ważnych sprawach. Dzięki temu, firma Foamax oferuje swoim klientom wygodny sposób planowania i organizowania wszystkich wydarzeń.

Fotokalendarze ścienne
Fotokalendarze ścienne Foamax
Personalizowane kalendarze ścienne
Kalendarz firmowy Konsultant IT

Kalendarz firmowy Konsultant IT

Personalizowane kalendarze ścienne

Kalendarz ścienny zrealizowany dla firmy Konsultant IT to doskonały przykład skutecznej reklamy firmy. Posiada indywidualną główkę z logo firmy, zadruk w pełnym kolorze, zrywane kalendarium oraz kalendaria z imieninami. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla firmy, dzięki któremu jej nazwa i logo pozostaną w pamięci klientów i współpracowników. Kalendarz ścienny to skuteczny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców oraz zachęcenie ich do współpracy z firmą.

Kalendarz trójdzielny Magtrans

Kalendarze ścienne trójdzielne

Firma Magtrans zrealizowała u nas wyjątkowy projekt dotyczący kalendarza trójdzielnego personalizowanego. Projekt ten został zrealizowany według specyfikacji opracowanej przez firmę. Kalendarz trójdzielny niestandardowy został wykonany z wysokiej jakości kartonu i zadrukowany zgodnie z wytycznymi. Co więcej, projekt graficzny był wyjątkowy i wyróżniał się spośród innych dostępnych na rynku. Dodatkowo kalendarz został uszlachetniony folią matową i lakierem UV. Całość została zapakowana w opaskę z przesuwanym okienkiem. Firma Magtrans jest dumna, że udało się wykonać taki wyjątkowy projekt i sprostać wszystkim wymaganiom.

Kalendarze ścienne trójdzielne
Kalendarz trójdzielny Magtrans
Personalizowane kalendarze trójdzielny
Kalendarz ścienny Martrech

Kalendarz ścienny Martrech

Personalizowane kalendarze trójdzielny

Dla firmy Martrech zrealizowaliśmy projekt kalendarza trójdzielnego na rok 2023, kalendarzy z własnym nadrukiem. Jest to popularny dodatek do biura, który może wywołać pozytywny wizerunek firmy. Kalendarze zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i nadruków, dzięki czemu są trwałe i estetyczne. Co więcej, każdy kalendarz został zaprojektowany z danymi i logotypem firmy, co wyróżnia je na rynku i umacnia markę. Kalendarze trójdzielne stanowią idealny prezent dla klientów, który z pewnością wywoła pozytywne wrażenie.


Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Autorskie kalendarze
kalendarze książkowe

Autorskie kalendarze
18. 06. 2024

arrow
Kalendarze i notesy
kalendarze książkowe

Kalendarze i notesy
18. 06. 2024

arrow
Notesy i kalendarze
kalendarze książkowe

Notesy i kalendarze
17. 06. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow