Kreator kalendarzy online


Czas czytania: 1 min

Stwórz swój projekt!

01. 02. 2021

Kreator kalendarzy online
Kreator kalendarzy online


Spis treści:

Kreator kalendarzy - stwórz swój projekt!

Wybierz przeszycie, rodzaj oprawy, szlufkę na długopis, patkę zamykaną na magnes i inne dodatki. Skomponuj swój autorski projekt kalendarza lub notesu.

Zależy Ci na tym, aby Twój produkt był w pełni profesjonalny? Chcesz, aby był produkowany z wysokiej jakości ekologicznego papieru i aby przypadły do gustu Twoim klientom oraz firmom, z którymi współpracujesz?

Notesy i kalendarze firmowe to jedno z najpopularniejszych narzędzi reklamowych. Teraz dzięki Twoim indywidualnym projektom, tworzymy ich unikatowe wersje. Ze względu na swój praktyczny charakter, kartki notesu mogą zawierać informacje dotyczące Twojej firmy, zdjęcie produktu, hasło firmowe lub inną reklamę.

Jeśli chcesz i potrafisz, nie musisz się ograniczać do naszych projektów, możesz przygotować własny. Chcąc szczególnie się wyróżnić, skorzystaj z darmowego narzędzia do projektowania notesów według własnych preferencji, zarówno jego wnętrza jak i okładki.

Kalendarze książkowe, które dla Państwa wykonujemy są produkowane całkowicie od podstaw pod indywidualne preferencje Klienta. W swojej bogatej ofercie posiadamy ekologiczne surowce, tj. papier z kamienia i trawy, kreatywne szycia, autorskie bloki kalendarzowe czy znakowanie okładek technologią hot stamping.

Warto dodać, że od maja 2021 r. rozpoczynamy kolejny sezon kalendarzowy, który będzie obfitował w nowości - już dziś zachęcamy Państwa do kontaktu, aby omówić szczegóły projektu.

Sprawdź kreator


Liczba akapitów: 8 • Liczba zdań: 14 • Liczba słów: 199

Oceń naszą pracę:

0

   

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz...
Przeczytaj więcej:


Wróć na bloga    arrow