Stoisko targowe Krause

wystawiennictwo

04. 11. 2022

scroll

Stoisko targowe Krause

Zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż, ciężkiego stoiska targowego dla firmy Krause.

W dniach 10-11.10.2022 Art Open Sp. z o.o. zbudowało dla swojego klienta zabudowę targową na targi TRANS EXPO w Kielcach, które odbyły się w dniach 12-15.10.2022r.

To realizacja składająca się z konstrukcji panelowych zbudowanych z aluminium i PCV z grafiką, bukszpanem na części ścian oraz podświetlone krawędziowo litery w LOGO z efektem HALO.

Cała zabudowa wraz z wyposażeniem to dwa dni wytężonej pracy związanej z montażem na targach ale wcześniej to całe tygodnie badania potrzeb klienta, przygotowywania wizualizacji, omawiania grafik i zdjęć oraz dopinania szczegółów.

Najważniejsze zawsze na koniec jest zdanie klienta i jego opinia jako zamawiającego a ona dla nas jest bardzo dobra.  Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie pracować nad całym projektem i uzyskać zamierzony przez klienta rezultat.

Zobaczcie sami jak to wyglądało!

Zdjęcia stoiska:

stoisko targowe     systemy wystawiennicze
targi expo     stoiska targowe

Video:


Film w wysokiej rozdzielczości do pobrania poniżej:Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Zabudowy targowe
Systemy wystawiennicze

Zabudowy targowe
22. 04. 2024

arrow
Spoty reklamowe
filmowanie

Spoty reklamowe
16. 04. 2024

arrow
Systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
20. 02. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow