facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Koleje dolnośląskie

projektowanie graficzne

08. 03. 2021

arrow


Koleje Dolnośląskie

Spójna linia projektów dla spółki kolejowej.

kalendarze książkowe 2021

• Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy A5 dzienny, uszyty z granatowej Viveli z dwoma tłoczeniami na przedniej oraz tylnej części okładki. Zadrukowana jednostronnie tasiemka satynowa z logotypem Klienta.

kalendarze firmowe 2021

Wyklejka przód •

Wyklejka z przodu kalendarza pokazująca ważne daty w historii Kolei Dolnośląskich. Projekt został przedstawiony w formie osi czasu.

kalendarze drukowane 2021

• Wyklejka tył

Na wyklejce z tyłu kalendarza zobrazowano schemat linii rozkładu jazdy Kolei Dolnośląskich.

gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe •

Aluminiowy brelok w formie otwieracza do butelek z wygrawerowanym laserowo logotypem. Realizacja torby ekologicznej, która została wykonana z gładkiego papieru kraft z nadrukiem w jednym kolorze.

antyhaker

• Antyhaker

Wykonanie zasłonki wraz z projektem graficznym instrukcji użytkowania. Unikalny produkt, który uniemożliwia podglądanie, monitorowanie i ściąganie poufnych plików poprzez kamerę internetową.

gadżety

Smycz reklamowa •

Produkcja smyczy reklamowych z nadrukiem dwustronnym. Jedna z najpopularniejszych form gadżetów użytkowych. Na projekcie graficznym smyczy umieszczono rysunek techniczny pociągu.

gadżety elektronika

• POWER SET

Zestaw power bank + rozgałęźnik USB ze znakowaniem w formie grawerowanie laserowego. Logotyp podczas użytkowania jest podświetlony białą barwą. Power bank o pojemności 400 mAh, wyjścia rozgałęźnika USB, Micro USB, USB C, Lightning (iPhone). Całość zestawu umieszczona jest w opakowaniu wykonanym z papieru barwionego w masie. Dostępna kolorystyka: czarny, czerwony lub granatowy.

kalendarze ścienne

Kalendarz ścienny •

Projekt graficzny i wykonanie kalendarza trójdzielnego z główką wypukłą. Indywidualny kolor okienka przesuwnego w barwie żółtej.

kalendarze 2021

Oceń naszą pracę:

0

   Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:Wróć do portfolio    arrow