facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Reklama zewn臋trzna

reklama zewn臋trzna

25. 02. 2021

arrow


REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Wybrane realizacje prac outdoorowych na różnych nośnikach. Prace graficzne oraz montażowe na terenie całego kraju.

Billboardy

• Billboardy

Wykonanie projektu graficznego dla firmy Carefleet. Billboardy to tradycyjna, popularna i co najważniejsze, jedna z najskuteczniejszych form reklamy outdoorowej.

citylight

Citylight •

Plakaty citylight są drukowane na papierze o gramaturze 135g, przeznaczonym do podświetleń i zapewniającym optymalne rozproszenie światła.

tablice reklamowe

• Tablice

Projekt graficzny oraz wykonanie tablicy reklamowej wraz z montażem na budynku w siedzibie Klienta. Tablica wykonana z trwałego dibondu białego, zadrukowana full kolor.

reklama zewnętrznareklama outdoor reklama wielkoformatowa

Oklejanie aut •

Wykonanie ploterowych naklejek na karoserię samochodu oraz montaż wyklejania foliami najwyższej jakości typu: 3M, ORACAL czy AVERY DENNISON. Możliwość realizacji oklejenia całego pojazdu folią wylewaną.

oklejanie pojazdówokleiny reklamowe

• Tablica w ramie

Tablice dibondowe wykonane w indywidualnie przygotowanej ramie aluminiowej - możliwość pomalowania ramy w określonym kolorze ze wzornika kolorów RAL.

tablice reklamowe

Siatki mesh •

Realizacja wielkopowierzchniowej siatki mesh na elewatorze własności firmy AGROAS. Reklama wydrukowana na siatce typu Hywinkiel 340g i wykończona metodą tunelową. Dodatkowo wykonanie całego systemu konstrukcji z kotw oczkowych oraz pasków napinających i rurek aluminiowych wprowadzanych do tuneli reklamy.

siatki mesh

Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow