Reklama zewnętrzna

reklama zewnętrzna

25. 02. 2021

scroll

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Wybrane realizacje prac outdoorowych na różnych nośnikach. Prace graficzne oraz montażowe na terenie całego kraju.

Billboardy

• Billboardy

Wykonanie projektu graficznego dla firmy Carefleet. Billboardy to tradycyjna, popularna i co najważniejsze, jedna z najskuteczniejszych form reklamy outdoorowej.

citylight

Citylight •

Plakaty citylight są drukowane na papierze o gramaturze 135g, przeznaczonym do podświetleń i zapewniającym optymalne rozproszenie światła.

tablice reklamowe

• Tablice

Projekt graficzny oraz wykonanie tablicy reklamowej wraz z montażem na budynku w siedzibie Klienta. Tablica wykonana z trwałego dibondu białego, zadrukowana full kolor.

reklama zewnętrznareklama outdoor reklama wielkoformatowa

Oklejanie aut •

Wykonanie ploterowych naklejek na karoserię samochodu oraz montaż wyklejania foliami najwyższej jakości typu: 3M, ORACAL czy AVERY DENNISON. Możliwość realizacji oklejenia całego pojazdu folią wylewaną.

oklejanie pojazdówokleiny reklamowe

• Tablica w ramie

Tablice dibondowe wykonane w indywidualnie przygotowanej ramie aluminiowej - możliwość pomalowania ramy w określonym kolorze ze wzornika kolorów RAL.

tablice reklamowe

Siatki mesh •

Realizacja wielkopowierzchniowej siatki mesh na elewatorze własności firmy AGROAS. Reklama wydrukowana na siatce typu Hywinkiel 340g i wykończona metodą tunelową. Dodatkowo wykonanie całego systemu konstrukcji z kotw oczkowych oraz pasków napinających i rurek aluminiowych wprowadzanych do tuneli reklamy.

siatki mesh

Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Zabudowy targowe
Systemy wystawiennicze

Zabudowy targowe
22. 04. 2024

arrow
Spoty reklamowe
filmowanie

Spoty reklamowe
16. 04. 2024

arrow
Systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
20. 02. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow