Rawlplug

projektowanie graficzne

26. 02. 2021

scroll

RAWLPLUG

Realizacja materiałów z okazji jubileuszu 100-lecia firmy Rawlplug z grupy Koelner Polska.

projektowanie graficzne

• Notesy

Wykonanie notesów w pełni spersonalizowanych z autorskim blokiem. Na okładce jubileuszowy logotyp finochromowy, wycięty ze złotej blaszki oraz wytłoczenie matrycą hasła reklamowego firmy.

notesy i kalendarze

Indywidualny blok •

Projekt uwzględnia całkowicie spersonalizowany blok notesowy. Każda ze 176 stron w notesie przedstawia inną, jednak spójną z całością grafikę.

kalendarze książkowe 2021kalendarze książkowe 2021

• Nagroda międzynarodowa

Otrzymanie branżowej nagrody międzynarodowej w konkursie ZoomArt za wykonanie kalendarza nietypowego – w pełni spersonalizowanego.

kalendarze firmowekalendarze książkowe

Kalendarz ścienny •

Wykonanie kalendarza spiralowanego, wieloplanszowego w formacie B2. Kalendarz zrealizowany został w trzech wersjach językowych: polska, angielska i rosyjska oraz w dwóch technikach drukowanych. Na jednej z nich użyto złoty finochrom na każdej z 12 kart, druga zakładała formę pokrycia elementów lakierem wybiórczym.

kalendarze ścienne kalendarze drukowane kalendarze firmowe

Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Autorskie kalendarze
kalendarze książkowe

Autorskie kalendarze
18. 06. 2024

arrow
Kalendarze i notesy
kalendarze książkowe

Kalendarze i notesy
18. 06. 2024

arrow
Notesy i kalendarze
kalendarze książkowe

Notesy i kalendarze
17. 06. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow