facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Rawlplug

projektowanie graficzne

26. 02. 2021

arrow


RAWLPLUG

Realizacja materia艂贸w z okazji jubileuszu 100-lecia firmy Rawlplug z grupy Koelner Polska.

projektowanie graficzne

• Notesy

Wykonanie notesów w pełni spersonalizowanych z autorskim blokiem. Na okładce jubileuszowy logotyp finochromowy, wycięty ze złotej blaszki oraz wytłoczenie matrycą hasła reklamowego firmy.

notesy i kalendarze

Indywidualny blok •

Projekt uwzględnia całkowicie spersonalizowany blok notesowy. Każda ze 176 stron w notesie przedstawia inną, jednak spójną z całością grafikę.

kalendarze książkowe 2021kalendarze książkowe 2021

• Nagroda międzynarodowa

Otrzymanie branżowej nagrody międzynarodowej w konkursie ZoomArt za wykonanie kalendarza nietypowego – w pełni spersonalizowanego.

kalendarze firmowekalendarze książkowe

Kalendarz ścienny •

Wykonanie kalendarza spiralowanego, wieloplanszowego w formacie B2. Kalendarz zrealizowany został w trzech wersjach językowych: polska, angielska i rosyjska oraz w dwóch technikach drukowanych. Na jednej z nich użyto złoty finochrom na każdej z 12 kart, druga zakładała formę pokrycia elementów lakierem wybiórczym.

kalendarze ścienne kalendarze drukowane kalendarze firmowe

Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow