Betafence

branding

01. 03. 2021

scroll

Betafence

identyfikacja wizualna

branding

• Ulotki reklamowe

Wykonanie projektu graficznego składanej ulotki w formacie 2x A4. Wydruk na papierze o wysokiej gramaturze 350g.

ulotki reklamowe

Wizytówki firmowe •

Projekt graficzny wizytówek dla grupy Betafence. Wizytówki wydrukowane na papierze kredowym o gramaturze 350g, uszlachetnione dwustronnie folią soft touch.

wizytówki firmowe

• Kasetony reklamowe

Realizacja kasetonów świetlnych o wymiarach 100x50 cm. Zadruk dwustronny, konstrukcja i elementy mocujące wykonane z profili aluminiowych. Reklamowa powierzchnia świetlna wykonana z tkaniny dekor z drukiem UV. Rama aluminiowa malowana w kolorze RAL.

reklama zewnetrznareklama zewnetrzna

Katalog szyty •

Wprowadzenie zmian merytorycznych oraz przygotowanie projektu pod wymagania drukarskie. Wydruk 40-stronnicowego szytego katalogu w formacie A4, całość na podłożu o gramaturze 170g.

katalog szyty

• Kalendarz ścienny

Projekt kalendarza trójdzielnego z indywidualnymi kalendariami. Praca nad przygotowaniem świąt narodowych dla każdego Państwa europejskiego w którym znajduje się jednostka Klienta. Wydruk kalendarza na płaskiej główce z folią błysk.

kalendarz ścienny

Maszt flagowy •

Maszt o wysokości 8m, wykonany z włókna szklanego z wysięgnikiem. Flaga o wymiarach 400x120 cm mocowana na windtrackerze.

maszt flagowy

• Ochrona RFID

Karta RFID Card Blocker uniemożliwiająca zeskanowanie danych, które są zapisane na kartach płatniczych, kredytowych czy dostępowych. Możliwość zadruku jedno i dwustronnego grafiką pełnokolorową.

ochrona RFID

Torba bawełniana •

Wykonanie torby bawełnianej na zakupy z krótkimi uchwytami o gramaturze 160g. Możliwy zadruk w kolorze PANTONE.

torba bawełniana

• Krówki z logo

Produkcja tradycyjnych krówek mlecznych produkowanych ręcznie według sprawdzonej receptury z pełnowartościowego mleka. Krówki są zawijane w specjalnie przygotowaną, dedykowaną etykietę z projektem graficznym.

gadżety reklamowe

Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Zabudowy targowe
Systemy wystawiennicze

Zabudowy targowe
22. 04. 2024

arrow
Spoty reklamowe
filmowanie

Spoty reklamowe
16. 04. 2024

arrow
Systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
20. 02. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow