facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Betafence

branding

01. 03. 2021

arrow


Betafence

identyfikacja wizualna

branding

• Ulotki reklamowe

Wykonanie projektu graficznego składanej ulotki w formacie 2x A4. Wydruk na papierze o wysokiej gramaturze 350g.

ulotki reklamowe

Wizytówki firmowe •

Projekt graficzny wizytówek dla grupy Betafence. Wizytówki wydrukowane na papierze kredowym o gramaturze 350g, uszlachetnione dwustronnie folią soft touch.

wizytówki firmowe

• Kasetony reklamowe

Realizacja kasetonów świetlnych o wymiarach 100x50 cm. Zadruk dwustronny, konstrukcja i elementy mocujące wykonane z profili aluminiowych. Reklamowa powierzchnia świetlna wykonana z tkaniny dekor z drukiem UV. Rama aluminiowa malowana w kolorze RAL.

reklama zewnetrznareklama zewnetrzna

Katalog szyty •

Wprowadzenie zmian merytorycznych oraz przygotowanie projektu pod wymagania drukarskie. Wydruk 40-stronnicowego szytego katalogu w formacie A4, całość na podłożu o gramaturze 170g.

katalog szyty

• Kalendarz ścienny

Projekt kalendarza trójdzielnego z indywidualnymi kalendariami. Praca nad przygotowaniem świąt narodowych dla każdego Państwa europejskiego w którym znajduje się jednostka Klienta. Wydruk kalendarza na płaskiej główce z folią błysk.

kalendarz ścienny

Maszt flagowy •

Maszt o wysokości 8m, wykonany z włókna szklanego z wysięgnikiem. Flaga o wymiarach 400x120 cm mocowana na windtrackerze.

maszt flagowy

• Ochrona RFID

Karta RFID Card Blocker uniemożliwiająca zeskanowanie danych, które są zapisane na kartach płatniczych, kredytowych czy dostępowych. Możliwość zadruku jedno i dwustronnego grafiką pełnokolorową.

ochrona RFID

Torba bawełniana •

Wykonanie torby bawełnianej na zakupy z krótkimi uchwytami o gramaturze 160g. Możliwy zadruk w kolorze PANTONE.

torba bawełniana

• Krówki z logo

Produkcja tradycyjnych krówek mlecznych produkowanych ręcznie według sprawdzonej receptury z pełnowartościowego mleka. Krówki są zawijane w specjalnie przygotowaną, dedykowaną etykietę z projektem graficznym.

gadżety reklamowe

Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow