facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Banery reklamowe

Systemy wystawiennicze

06. 02. 2024

arrow


Banery reklamowe

Prezentujemy portfolio banerów reklamowych zaprojektowanych przez naszą agencję dla różnych firm i branż.

Baner reklamowy o wymiarach 100x200cm
Baner reklamowy DeLaval
Baner reklamowy Krause
Roll-up reklamowy Akademia Krause

Rollup reklamowy Krause

Projekt i realizacja

Zaprojektowaliśmy funkcjonalny i efektowny roll-up reklamowy o wymiarach 100x200cm dla firmy Krause, w celu zwiększenia rozpoznawalności marki i promocji oferty firmy na targach branżowych. Roll-up został wykonany z wysokiej jakości materiałów, łatwych do transportu i montażu. Grafika roll-upu była spójna z identyfikacją wizualną firmy Krause i przedstawiała zdjęcia produktów firmy oraz krótkie, chwytliwe hasła. Roll-up stanowił doskonałe uzupełnienie stoiska targowego firmy Krause i przyciągał wzrok potencjalnych klientów.

Rollup dla firmy Rusak

Baner reklamowy - projekt i realizacja

Z myślą o firmie Rusak, specjalizującej się w usługach celnych, zaprojektowaliśmy roll-up reklamowy o wymiarach 300x200cm, który wyróżniał się nie tylko estetycznym designem, ale również wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska materiałów. Do jego produkcji zastosowano biodegradowalny papier i tkaninę z recyklingu. Grafika roll-upu przedstawiała zdjęcia zrealizowanych przez firmę Rusak projektów, a także krótkie hasła podkreślające korzyści płynące z legalnej pracy. Roll-up idealnie odzwierciedlał wartości firmy Rusak i stanowił przykład odpowiedzialnego podejścia do biznesu.

Rollup dla firmy Rusak
Ekologiczny rollup - realizacja dla firmy Rusak
Reklama podświetlana Gigaset
Kaseton LED iLLUMiGO™ - Gigaset

Reklama podświetlana Gigaset

Projekt i aranżacja systemów targowych

Dla firmy Gigaset stworzyliśmy nie tylko efektowny, ale i interaktywny przenośny kaseton LED iLLUMiGO™ - to innowacyjny, przenośny kaseton LED. Dostarczany w ochronnym pudle z przegrodami i uchwytem ułatwiającym transport. Dzięki zamontowanemu do ram oświetleniu LED oraz grafice z silikonowym obszyciem system jest gotowy do użycia w kilka minut. z kodem QR. Celem projektu było promowanie najnowszych smartfonów Gigaset podczas targów branżowych. Interaktywny roll-up wzbudził ogromne zainteresowanie i przyciągnął tłumy potencjalnych klientów do stoiska firmy Gigaset. Nowoczesna forma prezentacji idealnie podkreśliła innowacyjny charakter firmy i jej produktów.


Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow