Logotypy

projektowanie graficzne

27. 02. 2023

scroll

Logotypy

Logotypy zaprojektowane na przestrzeni ostatniego roku. Zbiór znaków graficznych wykonanych dla firm B8 Group, CECC, Centrum Edukacyjne, Conceptum. Zapraszamy do obejrzenia logotypów!

Logo B8 Group

Logotyp dla firmy

Logotyp wykonany dla firmy b8 group to dynamiczne i nowoczesne połączenie kolorów i stylów, które doskonale oddaje charakter firmy. Logo składa się z dwóch części - pierwsza to nazwa firmy napisana w kolorze białym i czarnym, druga to dynamika kolorów i kształtów tworzących wspólny wzór. Wzór jest dynamiczny i wyraża nowoczesne podejście firmy do swojej działalności. Logo doskonale oddaje unikalną pozycję firmy na rynku i jej kreatywność. Logotyp jest prosty i czytelny, dzięki czemu może być stosowany w wielu różnych miejscach.

Logotyp dla firmy
Logo B8 Group
Logo dla firmy
Logo CECC

Logo CECC

Logo firmowe

Logo wykonane dla firmy CECC jest prostym, ale dynamicznym logo. Inspirowane było naturalnymi wzorami, które są wyrażane w piękny sposób. Logo jest pełne żywych kolorów, a jego główne elementy tworzą idealną symetrię. Logo jest niezwykle przyjazne dla oka i jest idealne dla firmy, która chce się wyróżnić na rynku. Logo jest prostym, ale zarazem atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem, które z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Logotypy Centrum Edukacyjne, Conceptum, Forest Deco

Logotypy dla firm

Prezentujemy logotypy wykonane dla Centrum Edukacyjne, Conceptum oraz Forest Deco. Projekty logotypów opierają się na spójnej koncepcji, która odzwierciedla wizję danego klienta. Wszystkie logotypy zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i identyfikacji wizualnej. Projekty są starannie zaprojektowane z uwzględnieniem subtelnych szczegółów, które stanowią o ich atrakcyjności i wizualnej siły. Logotypy są czytelne, wyraziste i odpowiadają na potrzeby klienta. Te projekty pokazują, że jakość i estetyka są najważniejsze w projektowaniu logotypów.

Logotypy dla firm
Logo Centrum Edukacyjne
Logo firmy
Logotyp Conceptum

Logotyp Conceptum

Znak firmy

Firma Conceptum zdecydowała się na nowoczesny logotyp, który wyraża ich wizję i misję. Projekt uwzględniał wszystkie wytyczne otrzymane od klienta. Logotyp składa się z prostego i przyciągającego wzrok elementu graficznego, który jest ozdobiony nazwą firmy. Jest to odważne i przemyślane logo, które wyraża wyjątkowość firmy Conceptum. Kolorystyka logotypu jest spójna z charakterystycznymi kolorami firmy i wspiera ich wizerunek. Nowy logotyp jest czytelny i łatwy do zapamiętania, dzięki czemu firma Conceptum z pewnością zostanie zapamiętana przez swoich klientów.


Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Zabudowy targowe
Systemy wystawiennicze

Zabudowy targowe
22. 04. 2024

arrow
Spoty reklamowe
filmowanie

Spoty reklamowe
16. 04. 2024

arrow
Systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
20. 02. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow