Kalendarze firmoweKalendarze ┼Ťcienne s─ů niezwykle popularne jako kalendarze reklamowe, gdy┼╝ s─ů nie tylko praktycznym no┼Ťnikiem reklamy, ale tak┼╝e spe┼éniaj─ů swoj─ů form─Ö informacyjn─ů. Kalendarze drukowane to kalendarze tr├│jdzielne, czterodzielne i jednodzielne w wielu wariantach, wieloplanszowe, jednoplanszowe w wielu formatach, a tak┼╝e planery i biurkowe.


indywidualne kalendaria

Indywidualne kalendaria

uszlachetnienia

Bogata paleta uszlachetnień

unikalne projekty graficzne

Unikatowe projekty graficzne

Kalendarze biurkowe


Spełniają swoją funkcję jako nieskomplikowany terminarz. Są także doskonałym i zawsze potrzebnym upominkiem reklamowym, na którym w wyszukanym projekcie możemy przekazać istotne dla organizacji informacje.

kalnedarze biurowe 2021
indywidualne kalendaria

Indywidualne kalendaria


Kalendaria z indywidulanie zaprojektowanym układem graficznym, to wisienka na torcie kalendarzy drukowanych. Możemy dla Państwa zaznaczyć dni urodzin bliskich i rodziny oraz wybrane święta według upodobań. Dodatkowo zadbamy o to by wyróżnienie było naniesione estetycznie i nie dało się nie zauważyć.

Bogata paleta uszlachetnień


Uszlachetniamy wydruki naszych kalendarzy poprzez użycie folii błyszczących, matowych, satynowych czy zastosowanie hotstampingu foliami metalicznymi dzięki czemu wyróżniają się spośród wielu innych kalendarzy. Przez cały rok cieszą oko swoją wyjątkową niepowtarzalną szatą graficzną.

paleta uszlachetnień
projekty graficzne

Unikalne projekty graficzne


Oprócz swojej praktycznej funkcji spełniają także tę estetyczną. Zaprojektowane tak aby spełniać oba te warunki, stają się wyjątkowym elementem dekorującym wnętrze. W przypadku autorskich projektów mogą spełniać funkcję obrazów i artystycznych grafik.

Przykłady uszlachetnień

tloczenie matrycą

Tłoczenie matrycą

lakier uv

Lakier UV

złota folia

Folia złota

folia mat

Folia mat

srebrna folia

Folia srebrna

papier eco

Papier eco

Kalendarze firmowe

Odmierzanie czasu jest nierozerwalnie zwi─ůzane z dzia┼éalno┼Ťci─ů cz┼éowieka. Wszystkie nasze dzia┼éania ubrane s─ů w terminy. Nasz czas podzielony jest na okresy: dni, tygodnie, miesi─ůce i lata. Dlatego kalendarze ┼Ťcienne czy te┼╝ biurkowe s─ů nieodzowne w ka┼╝dej bran┼╝y. Wszystko co produkujemy, sprzedajemy, kupujemy odbywa si─Ö w czasie i to ┼Ťci┼Ťle okre┼Ťlonym. Kalendarze firmowe ┼Ťcienne i biurkowe s─ů tradycyjnym narz─Ödziem u┼╝ytecznym i niezast─ůpionym. Dodatkowym atutem kalendarzy firmowych jest to, ┼╝e s─ů no┼Ťnikiem wizerunku firmy, marki czy informacji.

Klasyczne kalendarze tr├│jdzielne s─ů obecne w ka┼╝dym biurze, prezentuj─ů trzy miesi─ůce roku: bie┼╝─ůcy, miniony i przysz┼éy co u┼éatwia planowanie i identyfikacj─Ö wydarze┼ä czy wa┼╝nych dat w czasie. Przesuwany pasek z okienkiem podkre┼Ťlaj─ůcym bie┼╝─ůcy dzie┼ä s─ů dodatkowym atutem i u┼╝ytecznym dodatkiem. G┼é├│wka kalendarza ksi─ů┼╝kowego jest doskona┼éym miejscem na umieszczenie ciekawej grafiki czy te┼╝ zdj─Öcia i mo┼╝e by─ç dodatkowo wyeksponowana poprzez u┼╝ycie folii b┼éyszcz─ůcych, matowych, satynowych czy hotstampingu foliami metalicznymi. Dodatkowym atutem mog─ů by─ç kalendaria z indywidulanie zaprojektowanym uk┼éadem graficznym. Indywidualne kalendaria to wisienka na torcie kalendarza tr├│jdzielnego. Wyr├│┼╝nia go spo┼Ťr├│d wielu innych kalendarzy. Przez ca┼éy rok cieszy oko swoj─ů wyj─ůtkow─ů niepowtarzaln─ů szat─ů graficzn─ů.

Kalendarze ┼Ťcienne planszowe spe┼éniaj─ů rol─Ö nie tylko klasycznego kalendarza ale tak┼╝e maj─ů funkcj─Ö ozdobn─ů. Ka┼╝da plansza mo┼╝e by─ç indywidualnie zaprojektowana lub przedstawia─ç fotografi─Ö, dokumentuj─ůce wa┼╝ne wydarzenia w firmie, proces produkcji, czy inne tematy wa┼╝ne dla przedsi─Öbiorstwa. Kalendarze planszowe s─ů dost─Öpne w wielu formatach a ich druk mo┼╝e by─ç wzbogacony w dodatkowe elementy ozdobne takie jak hotstamping z┼éot─ů folia. Kalendarze biurkowe ÔÇô to bardzo por─Öczny towarzysz codziennej pracy, szybko mo┼╝emy ustala─ç i zaznacza─ç interesuj─ůce i potrzebne terminy. Kalendarz biurkowy mo┼╝e tak┼╝e stanowi─ç ekonomiczny gad┼╝et, kt├│ry zdecydujemy si─Ö podarowa─ç naszym klientom i wsp├│┼épracownikom.

Kalendarz biurkowy posiada tak┼╝e miejsce na za┼é─ůczenie interesuj─ůcej grafiki czy fotografii, przez co stanowi doskona┼éy no┼Ťnik podstawowych informacji np. teleadresowych.Oce┼ä nasz─ů prac─Ö:

0

   

Wypełnij nasz formularz


Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow─ů wycen─Ö us┼éug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa┼ästwo takie us┼éugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi─ů┼╝kowe, firmowe, ekologiczne gad┼╝ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system├│w AR oraz VR.zamówienie online   ekologia