Akcja sprzątanie "Otwarci na środowisko"

"Otwarci na środowisko" - pod takim hasłem w piątek, 7 sierpnia odbędzie się akcja sprzątania. Art Open jako agencja reklamowa, która nastawiona jest na konkretne działania wspierające ochronę naszego środowiska, postanowiła wyjść naprzeciw zaistniałej potrzebie i zainicjować przedsięwzięcie ekologiczno-integracyjne.


7 sierpnia o godz. 11:00 spotykamy się na Kozanowie przy dawnym moście "pontonowym" - dokładny punkt zbiórki został oznaczony poniżej na poglądowej mapce.

Akcja sprzątania "Otwarci na środowisko" ma charakter otwarty, każda zainteresowana osoba może wspomóc nasze działania poprzez swój udział. W celu potwierdzenia swojej obecności prosimy o kontakt na: biuro@artopen.pl bądź tel. +48 71 728 29 13

Zapewniamy akcesoria pomocne w sprzątaniu, jak worki i rękawiczki. Po akcji zebrane śmieci zostaną odwiezione do sortowni odpadów.
Cała akcja sprzątania zostanie nagrana, a osoby uczestniczące w przedsięwzięciu otrzymają zmontowany film z inicjatywy.

Wśród partnerów, którzy wspierają naszą inicjatywę jest m.in. firma: Chemeko System, Ekosystem, Pan Precel oraz Rada Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn.

Planowany czas przedsięwzięcia to 3h. Po zakończeniu akcji został przewidziany czas integracyjny z poczęstunkiem na plaży Hot-Spot przy ul. Wejherowskiej.
Image

Art Open Sp. z o.o.

ul. Piotra Ignuta 87
54-151 Wrocław
woj. dolnośląskie

Kontakt do nas

Tel: +48 71 728 29 13
biuro@artopen.pl
NIP: 894-313-39-19

Oddział Londyn

Copyright © 2020 | Art Open. Wszystkie prawa zastrzeżone.