Kalendarze biurkowe

kalendarze firmowe

27. 02. 2023

scroll

Kalendarze biurkowe

Przygotowanie projektów graficznych oraz wydrukowanie firmowych kalendarzy biurkowych. Cel obejmował utworzenie kalendarzy biurkowych według koncepcji spójnej z systemem identyfikacji wizualnej firm. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!

Kalendarz biurkowy Toz

Personalizowane fotokalendarze

Kalendarz biurkowy dla firmy Toz jest spiralowany i wieloplanszowy, jest to kalendarz piramidka, posiada karton 300g i kredę mat. Dodatkowo, kalendarz został specjalnie przygotowany dla fundacji, która zajmuje się pomocą dla zwierząt. Każda z kart została indywidualnie zadrukowana, aby podkreślić szczególny charakter tego projektu. Ten kalendarz biurkowy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce wspierać szczytną ideę pomocy dla zwierząt.

Personalizowane fotokalendarze
Personalizowane fotokalendarze
Kalendarz biurkowy drukowany
Kalendarz biurkowy drukowany

Kalendarz biurkowy Voss

Kalendarz piramidka na biurko

Dla firmy Voss zrealizowaliśmy projekt kalendarza piramidki na biurko. Druk w pełnym kolorze wykonany został na najwyższej jakości papierze, który zapewnia doskonałe odwzorowanie barw. Dostępny jest też możliwość wybrania dowolnego projektu graficznego. Całość pokryta jest folią błysk, która dodatkowo podkreśla atrakcyjność wizualną produktu. Kalendarium obejmuje trzy miesiące, a dzięki swojemu formatowi jest wygodne w użytkowaniu. Tak wykonany kalendarz jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i innowacyjne produkty.

Kalendarz biurkowy Cooper

Projekt kalendarza biurkowego

Dla firmy Cooper wykonaliśmy produkt, który wzbogacił naszą ofertę. Został uszlachetniony folią, dzięki czemu wygląda bardzo profesjonalnie. Kolory są żywe, dzięki czemu będzie się dobrze prezentował na biurku. Druk został wykonany na grubym kartonie, dzięki czemu będzie wytrzymały. Druk jest jednostronny, a kolor druku to CMYK, dzięki czemu wygląda bardzo profesjonalnie. Produkt zawiera własny projekt graficzny, który został zaprojektowany przez naszych grafików. Zawiera także kalendarium 12-miesięczne, dzięki czemu możesz planować wydarzenia z wyprzedzeniem. Produkt jest idealny dla osób, które chcą mieć kontrolę nad swoimi wydarzeniami.

Projekt kalendarza biurkowego
Projekt kalendarza biurkowego
Personalizowany kalendarz biurkowy
Personalizowany kalendarz biurkowy

Kalendarz biurkowy Markus Sajewicz

Personalizowany kalendarz biurkowy

Kalendarz biurkowy dla firmy Markus Sajewicz to stylowy projekt zamówiony na zamówienie, który będzie wspaniałym prezentem dla klienta. Jego atrybuty czynią go wyjątkowym. Kalendarz jest klejony i wyposażony w kalendarium w czerwono-czarnym stylu, a także w skróconą wersję, dzięki czemu można łatwo planować i dodawać notatki. Design jest elegancki i stylowy, dzięki czemu świetnie wygląda na biurku. Kalendarz biurkowy jest wspaniałym pomocnikiem do planowania i organizowania, dzięki czemu można z łatwością oszczędzać czas i zyskać więcej produktywności.

Kalendarz biurkowy ServiceTechnical

Kalendarz biurkowy z kalendarium tygodniowym

Kalendarz biurkowy dla firmy ServiceTechnical to świetny sposób na utrzymanie porządku w pracy. Połączenie praktycznego organizera na biurko, terminarza z miejscem na notatki, kalendarium tygodniowego z grafiką twojego logo sprawia, że praca jest bardziej sprawna i przyjemna. Kalendarz wykonany został z wysokiej jakości papieru offset 80g, a spiralę wykończono w różnych kolorach. Łącząc funkcjonalność i estetykę, kalendarz biurkowy to idealne rozwiązanie dla firmy ServiceTechnical.

Kalendarz biurkowy papier offset 80g
Kalendarz biurkowy papier offset 80g

Oceń naszą pracę:

0

   

Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:

Autorskie kalendarze
kalendarze książkowe

Autorskie kalendarze
18. 06. 2024

arrow
Kalendarze i notesy
kalendarze książkowe

Kalendarze i notesy
18. 06. 2024

arrow
Notesy i kalendarze
kalendarze książkowe

Notesy i kalendarze
17. 06. 2024

arrow

Wróć do portfolio    arrow