Diamentowy dystrybutor marki Pier Luigi 1993


Czas czytania: 1 min

Pragniemy pochwalić się przed Wami kolejnym sukcesem jaki udało nam się wspólnie wypracować!

19. 05. 2021

Diamentowy dystrybutor marki Pier Luigi 1993
Diamentowy dystrybutor marki Pier Luigi 1993


Spis treści:

Nagroda "DIAMENTOWY DYSTRYBUTOR"

Mimo trudów związanych z pandemią, już po raz drugi otrzymaliśmy nagrodę. „DIAMENTOWY DYSTRYBUTOR” marki Pier Luigi 1993 – takie wyróżnienie spotkało wyłącznie dwie agencje w Polsce.

Bardzo dziękujemy Pier Luigi 1993 za owocną współpracę.

W tym sezonie czeka na Was mnóstwo kreatywnych możliwości, dużo koloru i ekologicznych nowinek!Więcej informacji już wkrótce, a tym czasem…

Otwarcie sezonu 2022!

Oficjalnie otwieramy SEZON KALENDARZOWY na rok 2022!

Wyślij zapytanie na biuro@artopen.pl, aby poznać pełną ofertę – nie czekaj do ostatniej chwili, gdy terminy realizacji są najdłuższe, a wszyscy dopytują czy zdążysz z kalendarzami do grudnia 😉

Stwórz to z nami

Już teraz stwórz z nami swój idealny kalendarz na rok 2022 😊

Pier Luigi to obecna od 28 lat na rynku marka, jako jedyna w Polsce produkująca najwyższej jakości ekologiczne kalendarze książkowe wykonane z wyjątkowych materiałów takich jak papier z kamienia (cechuje go odporność na wodę i rozdarcia, oraz niespotykana wytrzymałość).

Zdobycie tego tytułu nie było prostym zadaniem, tak znana marka jak Pier Luigi docenia tylko najlepszych - a My mamy czym się pochwalić. Dotychczas udało nam się zrealizować kalendarze oraz notesy dla Klientów różnych branż w całej Polsce. Ponad 10 lat doświadczenia w branży, kreatywność i stale rozwijający się zespół najlepszych specjalistów, to nasze silne strony. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu oferowane przez nas usługi osiągają coraz wyższe standardy. Nasza praca jest naszą pasją, którą będziemy stale rozwijać, a każda z przyznanych nagród jest dla nas powodem do dumy i jednocześnie mobilizacją do dalszego działania.

Prestiżowym wyróżnieniem "Diamentowego Dystrybutora" mogą pochwalić się wyłącznie dwie agencje reklamowe w Polsce.

kalendarze 2022 książkowe

Kalendarze książkowe, które dla Państwa wykonujemy są produkowane całkowicie od podstaw pod indywidualne preferencje Klienta. W swojej bogatej ofercie posiadamy ekologiczne surowce, tj. papier z kamienia i trawy, kreatywne szycia, autorskie bloki kalendarzowe czy znakowanie okładek technologią hot stamping.

Warto dodać, że od maja 2021r. rozpoczynamy kolejny sezon kalendarzowy, który będzie obfitował w nowości - już dziś zachęcamy Państwa do kontaktu, aby omówić szczegóły projektu. Możesz również skorzystać z naszego kreatora kalendarzy, dzięki któremu sam stworzysz swój unikatowy produkt.

kalendarze 2022 książkowe


Liczba akapitów: 13 • Liczba zdań: 21 • Liczba słów: 328

Oceń naszą pracę:

0

   

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz...
Przeczytaj więcej:


Wróć na bloga    arrow