Oferta pracy - język niemiecki


Czas czytania: 1 min

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Jęz. Niemiecki

05. 03. 2021

Oferta pracy - język niemiecki
Oferta pracy - język niemiecki


Spis treści:

Oferta pracy - język Niemiecki

Agencja Reklamowa Art Open Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Język Niemiecki. Wyślij Nam swoje CV: rekrutacja@artopen.pl Agencja Reklamowa Art Open Sp. z o.o., mająca 10 letnie doświadczenie na rynku szeroko rozumianej reklamy i marketingu to zespół zgranych osób z dobrą energią i kompetencjami o otwartych umysłach. Jako agencja reklamowa zajmujemy się kreowaniem wizerunku i marki, znajdujemy rozwiązania dla wyzwań nowoczesnego marketingu w czasach pełnych nieoczekiwanych zmian. Jesteśmy pasjonatami z międzynarodowym doświadczeniem, nagrodami, skoncentrowanymi na celach i zadaniach jakie stawiają przed nami nasi klienci. Cenimy lojalność, zaangażowanie i szczerość. Z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, zawsze wyciągamy to co najlepsze i nie poddajemy się. Cenimy uważność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły, które są kluczem do wielkich sukcesów a także szerokie, wizjonerskie spojrzenie i perspektywę sięgającą daleko poza horyzont.


Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Jęz. Niemiecki

Miejsce pracy: Wrocław

Rozwijamy skrzydła.

Jeżeli bliskie jest Ci łamanie schematów, docieranie do najbardziej niedostępnych klientów z Niemiec, Austrii, czy Szwajcarii z wyjątkową ofertą opartą na idei ekologii i troski o środowisko naturalne, a w Twojej głowie rozpalają się odważne pomysły to od razu skontaktuj się z nami.

Szukamy osób niezależnych, które przyjdą do nas z głową pełną odważnych pomysłów jak dotrzeć do klienta w Europie Zachodniej, ze znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie. Są pełni pasji i odważnie podejmujący nowe wyzwania. Chcemy rozpocząć nowe projekty z pasjonatami sprzedaży, którzy są zdyscyplinowani i kreatywni, czasem także uparci mający własne zdanie i wierzący w swój potencjał. Niestandardowych i lubiących eksperymenty.

Jeśli posiadasz ponadprzeciętne zaangażowanie i chcesz sprawdzić się w dziedzinie, dającej nieograniczone możliwości rozwoju, dołącz do nas. Każda uczciwa, rzetelna i zaangażowana praca będzie przez nas należycie wynagrodzona.

Praktyka jest najważniejsza!

Zdobędziesz nowe umiejętności w kreatywnej branży. Otrzymasz wszelkie narzędzia niezbędne do rozpoczęcia przygody w naszym zespole. Nasze szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży oraz rozmowy telefonicznej pozwolą Ci osiągać ponadprzeciętne rezultaty Twoich działań. Twoim zadaniem będzie dotrzeć do klientów z krajów niemieckojęzycznych Europy Zachodniej, sprawdzenie możliwości współpracy w wielu obszarach w oparciu o sprawdzony know-how oraz autorskie narzędzia. Otrzymasz możliwość realizacji międzynarodowych projektów. Doświadczenie w sprzedaży produktów dla klientów biznesowych z językiem niemieckim na rynkach międzynarodowych mile widziane.


Liczba akapitów: 13 • Liczba zdań: 24 • Liczba słów: 355

Oceń naszą pracę:

0

   

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz...
Przeczytaj więcej:


Wróć na bloga    arrow