facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Posco

projektowanie graficzne

27. 02. 2021

arrow


POSCO-PWPC

Sp贸jna linia projekt贸w dla firmy POSCO-PWPC.

reklama zewnętrzna

• Billboardy

Projekt graficzny oraz montaż tablicy na nośnikach wielkoformatowych, wykonany na potrzeby kampanii reklamowej.

katalogi produktowe

Katalog produktowy •

Projekt graficzny oferty produktowej dla firmy POSCO-PWPC w wersji dwujęzycznej: polskiej oraz angielskiej. Wydruk w formacie A4 z lakierem wybiórczym na każdej stronie katalogu.

katalog drukowany katalogi produktowewydruki reklamowe wydruki reklamowe

• Kalendarz książkowy

Kalendarz książkowy wykonany z czarnego aluminium, zamykany na gumkę z wygrawerowanym sygnetem na blaszce. Dodatkowo prostokątna blaszka grawerowana z logotypem Klienta.

kalendarze książkowe 2021

Wyklejka do kalendarza •

Projekt graficzny wklejki do kalendarza książkowego.

kalendarz full print

• Kalendarz full print

Projekt graficzny i wykonanie kalendarza książkowego z okładką zadrukowaną w całości pełnokolorową grafiką. Szlufka na długopis oraz tasiemka z logo Klienta.

reklama zewnętrzna

Tablica dibondowa •

Wykonanie projektu graficznego oraz produkcja tablicy wraz z montażem. Wielkoformatowa tablica wykonana z trwałego dibondu białego. Montaż na dystansach w siedzibie Klienta.

tablice reklamowe

• Tabliczki informacyjne

Wykonanie projektu graficznego oraz produkcja tabliczek informacyjnych wraz z montażem. Tabliczki wykonane z dibondu szczotkowanego oklejone folią polimerową. Montaż na dystansach chromowanych w siedzibie Klienta.

projektowanie graficzne

Tablica biurowa •

Kompleksowe wykonanie tablic informacyjnych, projekt graficzny oraz prace montażowe. Oznakowanie budynków biznesowych to podstawa ich funkcjonowania.

reklama zewnętrzna

• Torba papierowa A4

Projekt graficzny oraz wykonanie torby papierowej w formacie A4 o wysokiej gramaturze.
Torba wzmocniona folią błysk. Dodatkowo zadrukowany boczny obszar torby. Uchwyt skręcany papierowy.

gadżety reklamowe torba

Torba papierowa na wino •

Projekt graficzny oraz wykonanie torby papierowej na wino o wysokiej gramaturze. Dodatkowo zadrukowany boczny obszar torby. Uchwyt wykonany ze sznurka. Torba wzmocniona folią błysk.

gadżety torba na wino

Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.Pozosta艂e projekty:Wr贸膰 do portfolio 聽聽 arrow