katalog Elektronika Art Open EKO08. 05. 2024

Nietypowe gadżety z nadrukiem

Do produkcji naszych gadżetów używamy materiałów takich jak bambus, łuski kawy, kukurydziane PLA, organiczna bawełna, słoma pszeniczna, papier z kamienia czy papier z trawy. Zrezygnuj ze szkodliwych tworzyw zamieniając je na te przyjazne naturze. Dołóż swoją cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego z naszą pomocą a zarazem zmniejsz ilość odpadów, koszty biznesu i buduj wizerunek ECO swojej marki.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojego bliskiego lub pracownika, to katalog artykułów biurowych jest miejscem, w którym na pewno coś znajdziesz. Od kalkulatorów, notesów, długopisów, zestawów piśmienniczych, teczek, po torby – nasza oferta gwarantuje, że znajdziesz idealny produkt dla siebie. Wszystkie prezenty mogą zostać spersonalizowane, wybierając odpowiednią technikę znakowania. Od grawerowania aż po tłoczenie, możesz sprawić, że twój prezent będzie wyjątkowy i niezapomniany.


Oprócz rekreacyjnych produktów znajdują się w naszej ofercie także artykuły biurowe, kalkulatory, notesy, długopisy, zestawy piśmiennicze, teczki, torby, i wiele innych. Wszystkie te artykuły mogą zostać podarowane. Uwzględniając rodzaj materiału, z którego upominki zostały wyprodukowane, można znakować je wybierając odpowiednią technikę a jest ich wiele. Poczynając od tradycyjnego tampodruku przez termotransfer, sitodruk, grawer laserowy, tłoczenie a na hotstampingu kończąc.


Spodobały Ci się nasze gadżety? Zapraszamy do kontaktu!otwórz pdf brief  
nietypowe gadżety z nadrukiem
wróć do katalogów briefZłóż zapytanie

A w ciągu 24 godzin otrzymasz
darmową wycenę naszych usług!