facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

29. finał WOŚP - Wspieramy się razem!
Czas czytania: 1 min

Wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla nas oczywistość.

29. 01. 2021

29. finał WOŚP - Wspieramy się razem!
29. finał WOŚP - Wspieramy się razem!


Spis treści:

29. Finał WOŚP

Przekazaliśmy na aukcję dla 29 finału unikatowy ekologiczny kalendarz książkowy z papierem z kamienia w środku.

kalendarz przód     kalendarz tyl

kalendarz srodek I     kalendarz srodek II

Dlaczego warto pomagać?

29 Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, pomimo pandemii wolontariusze pojawią się z puszkami w całej Polsce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

Tegoroczna zbiórka skupia się na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy.

W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo drogie urządzenia medyczne. Zebrane środki będą przekazane na niezbędne wyposażenie sal operacyjnych. Do najważniejszych sprzętów, które są potrzebne należą m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy czy lasery diodowe.

Jednym ze sposobów wsparcia inicjatywy jest udział w specjalnych licytacjach. Co roku do akcji włączają się osoby znane, gwiazdy ekranu oraz wiele słynnych firm. Nasza agencja również dołożyła swoją cegiełkę do zbiórki, przekazując na aukcję kalendarz książkowy w designerskim kroju.

Dbając o środowisko

Udział w licytacji na rzecz WOŚP można wziąć na allegro - aukcja trwa do 14 lutego.

Licytowany kalendarz jest kolejną odsłoną możliwości ekologicznych rozwiązań – wnętrze kalendarza zostało wykonane z papieru z kamienia, którego produkcja jest całkowicie ekologiczna - drewno i woda są niepotrzebne. Dodatkowo papier ulega biodegradacji, nadając się do ponownego wykorzystania.

Kamienne wnętrze składa się w 75% z węglanu wapnia i 25% ze spoiwa, w tym żywicy i polietylenu. Obecny w składzie wapń sprawia, że powierzchnia kartki jest naturalnie biała, gładka, wręcz aksamitna w dotyku. Niezwykle istotnym walorem papieru kamiennego jest jego wysoka odporność na rozdarcia i działanie wilgoci. Po zalaniu kartki np. herbatą czy wodą, notatki nie rozmazują się, a papier w dalszym ciągu nadaje się do pisania.


Liczba akapitów: 10 • Liczba zdań: 20 • Liczba słów: 249

Oceń naszą pracę:

0

   Przeczytaj więcej:


Wróć na bloga    arrow