Strony internetowe, sklepy e-commerce, aplikacje webInternet to nasz 艣wiat r贸wnoleg艂y. Tworzy odbicie rzeczywisto艣ci. Istnienie w nim nie jest ju偶 kwesti膮 wyboru, ale konieczno艣ci膮. Jak odnale藕膰 si臋 jednak po艣r贸d g膮szcza informacji? Jak si臋 wyr贸偶ni膰 i zaistnie膰 w zbiorowej 艣wiadomo艣ci Internetu? Odpowiedzi膮 s膮 dedykowane strony internetowe i systemy e-commerce stworzone przez nas zgodnie z potrzebami Twojej organizacji. Sprawimy, 偶e strona b臋dzie wyr贸偶nia艂a si臋 na tle innych swoj膮 intuicyjno艣ci膮, unikalnym projektem oraz trafno艣ci膮 zawartych na niej informacji, kt贸re to pozwol膮 na w艂a艣ciwie pozycjonowanie i dotarcie do dedykowanej grupy docelowej.

unikalny projekt graficzny

Unikalny projekt graficzny

system cms

Łatwy system CMS

wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

backup

Regularne backupy

pozycjonowanie seo

Pozycjonowanie (SEO)

Newsletter

Newsletter

analiza danych

Analiza statystyk

integracje API

Integracje API

RWD

Pełna responsywność

WCAG

Standaryzacja WCAG 2.1

chat

Live Chat

domena i serwer

Domena i serwer

audyty stron

Audyty stron

aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane

e-commerce sklepy internetowe

Sklepy internetowe

strony internetowe

Strony internetowe


Tworzymy dedykowane strony internetowe dopasowane do Państwa potrzeb, systemy e-commerce i aplikacje mobilne oraz VR. Wykorzystujemy nowoczesne frameworki oraz systemy CMS. Wykonywane przez nas strony cechuje pełna responsywność, przejrzysty interfejs użytkownika, łatwość w administracji oraz odpowiednie zabezpieczenia. Dodatkowo przeprowadzamy integracje z systemami zewnętrznymi będąc w stanie zaoferować Państwu takie usługi jak czat czy analizy danych z użytkowania strony. Zapewniamy również regularne backupy oraz opiekę techniczną, pomożemy wybrać odpowiednią domenę, zadbamy o serwer oraz przeprowadzimy optymalizacje SEO czyli pozycjonowania w wynikach wyszukiwania.

Sklepy internetowe e-commerce


Wykonamy dla Państwa projekty sklepów internetowych e-commerce oparte o łatwe w obsłudze systemy CMS, przygotujemy pełną szatę graficzną projektu, zadbamy o bezbłędną funkcjonalność serwisu, bezpieczeństwo przepływu danych oraz zgodność z wymogami prawa, w tym rozporządzenia RODO. Oferujemy wsparcie techniczne przez cały okres funkcjonowania projektu, dodatkowo przeszkolimy Państwa zespół z zakresu prowadzenia serwisu, przeprowadzamy aktualizacje oprogramowania, zadbamy o kopie bezpieczeństwa oraz zaangażowanie użytkowników.

e-commerce sklepy internetowe
aplikacje dedykowane

Aplikacje webowe


Dedykowane aplikacje webowe oparte na nowoczesnych środowiskach programistycznych, stworzone pod określoną funkcjonalność, dające użytkownikom swobodę wyboru i konfiguracji obiektów. Platformy e-learningowe, konfiguratory produktowe, aplikacje 3D oraz VR, e-booki, e-commerce i inne projekty - dopasowane zgodnie z Państwa potrzebą. Dostępne z poziomu przeglądarki na każdym urządzeniu. Dbamy o najwyższą jakość kodu, używamy systemu kontroli wersji, tworzymy prototypy oprogramowania zgodnie z Państwa projektem i potrzebami.

Projekty WEB VR


Projekty wykonane z obiekt贸w 3D w technologii WEB VR, docelowo na okulary VR ale r贸wnie偶 dost臋pne z poziomu przegl膮darki w wersji 3D. Pozwalaj膮 zag艂臋bi膰 si臋 u偶ytkownikowi w wirtualny 艣wiat zarazem przeprowadzaj膮c interakcje z obiektami, mog膮 przybra膰 form臋 wirtualnego spaceru, gry czy interaktywnej prezentacji lub szkolenia. Ten nowatorski spos贸b przedstawiania us艂ug pozwala zapa艣膰 w pami臋膰 odbiorcy poprzez poruszaj膮ce wyobra藕nie interaktywne do艣wiadczenie.

Przetestuj nasz projekt VR - kliknij w ramk臋 poni偶ej i u偶yj strza艂ek na klawiaturze by przemie艣ci膰 si臋 w przestrzeni 3D, kliknij w model logo lub kul臋 by przeprowadzi膰 interakcj臋.


audyty stron

Audyty stron internetowych


Wykonamy audyt Państwa obecnej strony pod kątem: wydajności funkcjonowania, błędów w oprogramowaniu, dostępności dla użytkowników, responsywności na urządzeniach mobilnych jak i tych o wysokich rozdzielczościach (monitory 4K) pozycji w wynikach wyszukiwania (SEO), kosztów serwera oraz domeny oraz poprawności interfejsów graficznych. Zapraszamy do kontaktu!

Szkolenia z obsługi CMS


Przeprowadzamy szkolenia oraz prace z zakresu modernizacji oraz rozbudowy najpopularniejszych systemów CMS w tym Wordpress, Joomla, PrestaShop jak i wiele innych. W prosty sposób wytłumaczymy Państwu krok po kroku jak korzystać z systemu oraz uaktualniać i rozbudowywać treści strony, analizować ruch na stronie, a także jak moderować treści wygenerowane przez użytkowników i w wygodny sposób nimi zarządzać.

szkolenia cms
Pozycjonowanie SEO

SEO


Pozycjonowanie, znane też jako SEO to proces optymalizacji treści tekstowych, graficznych oraz kodu witryny w tym niewidocznych gołym okiem metadanych, który ma na celu uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wykonamy działania SEO Państwa witryny przeprowadzając analizę rynku oraz konkurencji, audyt Państwa obecnej witryny, przygotowując słowa kluczowe, strategię prowadzenia witryny oraz optymalizacje treści i kodu witryny tak aby uzyskać określony target wyszukiwań dla Państwa strony.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie

Profesjonalne narz臋dzia do rozbudowanych projekt贸w, systemy open-source, kontroli wersji oraz CMS.

node

Node.js

wordpress

Wordpress

joomla

Joomla

javascript

JavaScript

php

PHP

sass

Sass

git

Git

css

CSS3

html

HTML5

react

React.js

Projekt dostosowany na każde urządzenie i przeglądarkę

Pełna kompatybilność z każdym urządzeniem oraz systemem operacyjnym.

chrome

Google Chrome

safari

Safari

firefox

Firefox

opera

Opera

edge

Microsoft Edge

ie

Internet Explorer

Aplikacja mobilna na androida

Wdro偶ymy dla Pa艅stwa wersj臋 aplikacji webowej na Androida, z publikacj膮 w sklepie Google Play.

android

Android

Strony internetowe, e-commerce, aplikacje

Nasz r贸wnoleg艂y, cyfrowy 艣wiat sta艂 si臋 nierozerwaln膮 cz臋艣ci膮 naszej dotychczasowej, analogowej rzeczywisto艣ci. Istnienie w przestrzeni internetowej nie jest ju偶 kwesti膮 wyboru, ale konieczno艣ci膮. W sieci globalnego Internetu istniejemy pod postaci膮 cyfrowych informacji. Najwa偶niejsze jest jednak to, 偶e mamy wp艂yw na to jakie informacje i w jaki spos贸b b臋d膮 umieszczone w Internecie.

Najbardziej popularn膮 form膮 autoprezentacji, nie wymagaj膮ca du偶ych nak艂ad贸w finansowych, jest umieszczenie w sieci wizyt贸wki. Jest to rodzaj skr贸conej strony internetowej bez rozbudowanych podstron, zawieraj膮ca najwa偶niejsze informacje o przedsi臋biorstwie, dane teleadresowe, kontakty, kr贸tki opis tego czym zajmuje si臋 przedsi臋biorstwo. Kolejn膮 form膮 prezentacji jest rozbudowana strona internetowa zawieraj膮ca podstrony, na kt贸rych w szczeg贸艂owy spos贸b przedstawiona jest dzia艂alno艣膰 firmy, dane teleadresowe, formularze kontaktowe, oferta, galeria itp. Dobrze jest do swojej aktywno艣ci w Internecie do艂膮czy膰 obecno艣膰 na portalach spo艂eczno艣ciowych oraz portalach dedykowanych dla przedsi臋biorc贸w i biznesu.

Portale spo艂eczno艣ciowe tj. Facebook, Instagram czy Twitter 艣wietnie sprawdzaj膮 si臋 przy autoprezentacji firmy oraz do przedstawienia aktualnych wydarze艅 i dzia艂a艅. U艂atwiaj膮 interakcje z odbiorcami i nawi膮zanie z nimi relacji. W dobie dzisiejszych zmian Internet sta艂 si臋 podstawow膮 platform膮 spotka艅 nie tylko prywatnych. Tak偶e biznes i firmy dostrzeg艂y niezwyk艂y potencja艂 Internetu i jego nieograniczone mo偶liwo艣ci. Rok do roku wzrasta sprzeda偶 internetowa i na najbli偶sze 5 lat tak偶e przewidziany jest sta艂y wzrost. Warto艣ci sprzeda偶y w Internecie. W czasach zmian i wyzwa艅 jakie stawia przed nami nowa pandemiczna rzeczywisto艣膰, nawet najwi臋ksi sceptycy Internetu musieli dostrzec jego niew膮tpliwe zalety. Komunikacja internetowa okaza艂a si臋 odporna na d艂ugotrwa艂y lockdown i pomocna w realizowaniu bez wi臋kszych przeszk贸d cel贸w biznesowych. Kolejnym krokiem mo偶e by膰 stworzenie w艂asnego sklepu internetowego, kt贸ry wymaga jednak wi臋kszych nak艂ad贸w finansowych ni偶 strona internetowa. Wykonamy dla Ciebie kompleksowe systemy e-commerce do sprzeda偶y produkt贸w, us艂ug oraz innych 艣wiadcze艅.


Tagi:
Oce艅 nasz膮 prac臋:

0

聽聽聽

Wype艂nij nasz formularz


Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmow膮 wycen臋 us艂ug. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Pa艅stwo takie us艂ugi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze ksi膮偶kowe, firmowe, ekologiczne gad偶ety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy system贸w AR oraz VR.zam贸wienie online 聽聽ekologia