facebook
youtube
linkedin
tweeter
instagram
behance

Notes A4 i kalendarz B5

kalendarze książkowe

11. 02. 2023

arrow


Notes A4 i kalendarz B5

Przygotowanie projektu graficznego oraz wydrukowanie kalendarzy książkowych B5 i notesów A4 dla firm Fortum, Rars i Tesm. Cel obejmował utworzenie spójnej koncepcji wklejek, wyklejek oraz opraw ekologicznych produktów reklamowych.

Notesy A4

Personalizowane notesy eko

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla siebie lub bliskiej osoby, nasze notesy są idealnym wyborem. Oferujemy szeroką gamę notesów w różnych wersjach, w tym notesy A4, notatnik z ekologiczną oprawą, okładka kartonowa z nadrukiem, personalizowany notatnik, notes w kratkę, grafika oryginalna i notes dla firm. Dzięki odpowiedniemu wyborowi z naszej oferty, wybierzesz notes idealnie dostosowany do twoich potrzeb. Aby dopełnić naszą ofertę, wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i trwałe.

Personalizowane notesy A4 eko
Personalizowane notesy A4 eko
Kalendarz tygodniowy B5
Kalendarz tygodniowy B5 eko

Designerski motyw

Projekt kalendarza książkowego Tesm

Kalendarz tygodniowy b5 to wyjątkowy przedmiot, który doskonale sprawdzi się jako prezent i użyteczny dodatek do Twojego biurka. Wykonany z wysokiej jakości papieru z kamienia, wyposażony w okładkę z ekologicznego tworzywa, tasiemkę zadrukowaną kolorem pantone, dodatkowy element finochromowy, kalendarz roczny i kalendarz z kopertą, a także informacje o dniach wolnych obowiązujących w danym regionie, gwarantuje, że jego użytkownik będzie w pełni zaopatrzony w potrzebne informacje. Nie czekaj i zamów już dziś!

Kalendarz tygodniowy B5

Kalednarz eko z papieru z kamienia

Nasz personalizowany środek notesu to idealne rozwiązanie dla każdej marki. Oferujemy notes z logo, indywidualny zadruk stron, notatnik w kratkę, notes książkowy w ekologicznej oprawie, dostosowany do potrzeb marki. Wykonujemy go z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będzie on trwały i wytrzymały. Ten wytrzymały i wygodny notatnik pozwoli Ci na sporządzanie notatek, które będą wyglądały profesjonalnie i sprawią, że Twoja marka będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Kalendarz książkowy Tesm
Kalendarz książkowy Tesm
Specyfikacja dedykowanej aplikacji webowej
Wklejki kalendarzy

Projekty wklejek kalendarzy

Personalizowany środek

Jeśli szukasz designerskiego motywu do swojego kalendarza, to jesteś w dobrym miejscu! Nasz kalendarz to idealny gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Możesz go zaprojektować zgodnie z własnymi upodobaniami, a personalizacja jest całkowicie bezpłatna. Do wyboru masz wiele różnych formatów wyklejek, od klasycznych, po wyjątkowe. Aby uatrakcyjnić kalendarz, możesz wykorzystać nasze designerskie motywy. Spraw, aby Twoja firma wyróżniała się w kalendarzu książkowym!


Oceń naszą pracę:

0

   Odpowiedz na pytania i otrzymaj darmową wycenę usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak projektowanie graficzne, spersalizowane kalendarze książkowe, firmowe, ekologiczne gadżety reklamowe, wydruki, filmy i fotografie reklamowe oraz programowanie stron internetowych w tym e-commerce, aplikacji czy systemów AR oraz VR.Pozostałe projekty:Wróć do portfolio    arrow