W czerwcu tego roku odbył się zjazd Sekcji Oświaty Solidarności. Siedziba Państwowej Inspekcji Pracy zapełniła się delegatami z całego kraju, jednak najważniejszym gościem była Pani Minister. Dzięki uprzejmości dyrektora PIP-u oraz owocnej współpracy z Wrocławskim Regionem Solidarności, Art Open miało szansę pojawić się w charakterze gości oraz partonów marketingowych. Z okazji oczywiście skorzystaliśmy, dzięki temu mogliśmy wesprzeć naszych obecnych klientów oraz nawiązać nowe kontakty.
Przybyliśmy na miejsce wcześnie rano, żeby dobrze się przygotować i rozeznać w sytuacji. Na tak ważne spotkanie przygotowaliśmy się w sposób szczególny. Zabraliśmy ze sobą nasze najlepsze propozycje ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb nauczycieli. Nie zabrakło kalendarzy nauczyciela, wszelkiej maści artykułów piśmienniczych i edukacyjnych, oraz nośników cyfrowych. Okazało się, że nasza wizyta była strzałem w 10, każdy z zainteresowanych delegatów, otrzymał od nas drobny podarunek i uśmiech. Największym powodzeniem cieszyły się pendrive, które można było podłączyć do komputera jak i do telefonu. Co nas wcale nie dziwi, bo cena 17 zł netto za 8GB pendrive jest bardzo przystępna, gdzie wliczono już grawerowanie laserowe i pudełko. Kilka osób z miejsca zdecydowało się na zamówienie 100 sztuk, za ten pomysłowy gadżet.
Coraz więcej firm podejmuje działania marketingowe, żeby zmienić lub ocieplić swój wizerunek, stać się bardziej przystępnymi. Jednak co najważniejsze nawiązać bliższą relację, bo wspólnym działaniem można dużo zyskać. Cieszymy się, że związki zawodowe nauczycieli widzą w tych działaniach potencjał. Najlepiej oddają to słowa to przewodniczącej Sekcji Oświaty we Wrocławiu wypowiedziane podczas prelekcji: „Oświata także potrzebuje wizerunku, dlatego warto korzystać z pomocy najlepszych”. Dlatego chcemy podziękować Państwowej Inspekcji Pracy oraz Sekcji Oświaty Solidarności za zaproszenie i wspólny czas. Utwierdza nas to w przekonaniu, że mamy wspólny cel oraz to, że kierujemy się tymi samymi wartościami.

 

img_1398