To już pewne Art Open Studio Reklamy jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.  Kilka dni temu dostaliśmy oficjalny dyplom potwierdzający członkostwo, co tak naprawdę jest tylko formalnością. Wspólne kroki z PIAP-em stawiamy już od blisko 2 miesięcy.


Poznaliśmy się na spotkaniu zorganizowanym przez naszego producenta kalendarzy Pier Luigi z Chorzowa. Po krótkiej rozmowie okazało się, że mamy zbieżne cele, czyli rozwój rynku artykułów promocyjnych i wsparcie klientów pod względem marketingowym. Kolejną ciekawostką było to, że współpracujemy z tymi samymi oprócz wyżej wymienionego Pier Luigi.
Tak czy inaczej nie spoczęliśmy na laurach, bo członkostwo w PIAP to nie wszystko. Wzięliśmy się mocno do pracy, pod kątem organizacyjnym i wizerunkowym. Duże zmiany widoczne są na stronie internetowej, a także podczas procesu administrowania sprzedażą. Jednak to tylko początek, w najbliższych miesiącach poszerzymy naszą ofertę o zupełnie nowe obszary działalności. A dalej grono naszych klientów i dostawców.
Chcemy być postrzegani jako jedna z najlepszych agencji reklamowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Cieszymy się zaufaniem wielu Dolnośląskich firm i dokładamy wszelkich starań, żeby ta współpraca układała się jak najlepiej. Stąd też decyzja o nawiązaniu relacji z Polską Izbą Artykułów Promocyjnych, aby pójść krok dalej w trosce o naszych klientów i zapewnić im najlepsze rozwiązania.

 

certyfikat