Aktualności

07kwi 2017

17 lutego w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Remadays, nie mogło nas tam zabraknąć. W tym roku zauważyliśmy różnicę w porównaniu do zeszłorocznej imprezy – mniejsza ilość dostawców. Niemniej jednak udało nam się znaleźć kilka ciekawych rzeczy, którymi zaskoczymy naszych klientów.

28paź 2016

W czerwcu tego roku odbył się zjazd Sekcji Oświaty Solidarności. Siedziba Państwowej Inspekcji Pracy zapełniła się delegatami z całego kraju, jednak najważniejszym gościem była Pani Minister. Dzięki uprzejmości dyrektora PIP-u oraz owocnej współpracy z Wrocławskim Regionem Solidarności, Art Open miało szansę pojawić się w charakterze gości oraz partonów marketingowych.

28paź 2016

To już pewne Art Open Studio Reklamy jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.  Kilka dni temu dostaliśmy oficjalny dyplom potwierdzający członkostwo, co tak naprawdę jest tylko formalnością. Wspólne kroki z PIAP-em stawiamy już od blisko 2 miesięcy.

28paź 2016

Jako Studio reklamy zawsze stawialiśmy na naszych partnerów handlowych, starając się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Dając odczuć, że pracujemy dla wspólnego celu. Nasza praca nie opiera się na zbijaniu cen do granic możliwości czy owijaniu kiepskich pomysłów w złote opakowania. Jesteśmy poważnymi ludźmi, którzy traktują współpracę jak najbardziej serio. Dzięki naszej postawie i jasnym zasadom […]

28paź 2016

Od początków istnienia agencji reklamowej Art Open, a w zasadzie Studia Reklamy, stawialiśmy na innowacyjne rozwiązania. Zawsze staraliśmy się szukać produktów nietuzinkowych, z pomysłem, tylko po to żeby uciec od nudnej sztampy i zaskoczyć czymś klientów. Lubimy efekt wow, kiedy klient otrzymuje propozycję doskonale do niego dopasowaną, a jednocześnie prostą i pomysłową. Takim rozwiązaniem jest […]