Pandemia COVID-19 wymusi艂a zmiany w naszym post臋powaniu i my艣leniu. Wydarzenia minionego roku prawie zatrzyma艂y 艣wiat.Zabezpiecz firm臋
przed COVID-19.

covid-19

W dobie pandemii niezwykle wa偶n膮 role pe艂ni膮 艣rodki ochrony osobistej oraz produkty wirusob贸jcze, zapewniaj膮ce nam skuteczne zabezpieczenie przed zara偶eniem.

B臋d膮c 艣wiadomi realnego zagro偶enia dla 偶ycia, z kt贸rym codziennie si臋 borykamy - wyszli艣my Pa艅stwu na przeciw oferuj膮c 艣rodki minimalizuj膮ce mo偶liwo艣膰 zaka偶enia.


Zminimalizuj ryzyko zachorowania
z naszą pomocą.higiena

Zadbaj o
bezpieczeństwodezynfekcja

Myj
często ręce

dystans społeczny

Unikaj
zgromadzeń

mydło antybaktryjne

Odkażaj
powierzchnie

maska ochronna

Stosuj
środki ochrony

oferta covid 19

maski z logo

W tych wyjątkowo niebezpiecznych czasach nie ma miejsca na eksperymenty i półśrodki. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich pracowników i nie przerywaj prowadzenia działalności.

covid 19

Środki ochrony osobistej niezbędne
w ograniczeniu transmisji wirusa.

przyłbica ochronna

Przyłbica
ochronna

maska chirurgiczna

Maska
chirurgiczna

Dbaj膮c o bezpiecze艅stwo naszych Klient贸w, przygotowali艣my ofert臋 艣rodk贸w ochrony, zapewniaj膮cych komfort 偶ycia codziennego w dobie pandemii koronawirusa, a tak偶e pracy w miejscach publicznych - szczeg贸lnie nara偶onych na potencjalny kontakt z wirusem.Przy艂bica ochronna z regulowanym
paskiem mocuj膮cym.

przyłbica ochronna

przyłbica ochronna

check Wszystkie elementy wykonane z folii ułatwiają sterylizację.


check Minimalizuje możliwość kontaktu z zarazkami, wirusami i bakteriami.


check Ze względu na regulowany obwód, przyłbica jest w uniwersalnym rozmiarze.


check Opaska dystansowa pozwala na cyrkulację powietrza jednocześnie nie zmniejszając funkcji ochronnej.


check Wielokrotnego użytku i komfortowa w noszeniu ze względu na lekkość.


medyczne maski

Medyczna maseczka
chirurgiczna.


medyczna maska chirurgiczna

check Wyprodukowana z hipoalergicznej i niepylącej włókniny.


check Jednorazowego użytku z gumką, ściśle przylegająca do twarzy.


check Wysoka przepuszczalność powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania.


Produkty
antybakteryjne.żel do rąk


Środki antybakteryjne do dezynfekcji dłoni skutecznie niszczą bakterie i wirusy, które znajdują się na skórze rąk. Warto je stosować w sytuacji, kiedy nie ma możliwości umycia rąk ciepłą wodą z mydłem. Stosując płyny o działaniu antybakteryjnym chronisz siebie i otoczenie przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii.

produkty antybakteryjne

żel antybakteryjny

Certyfikowany żel
antybakteryjny do rąk.check Skutecznie chroni zapewniając pełną higienę rąk.


check Działa bez użycia wody.


check Przebadany deramatologicznie.


check Niezbędny w każdym miejscu pracy.sprzęt do nauki zdalnej

Czy wiesz
że...


nauka zdalna

W ramach programu “zdalna szkoła” dla gmin i powiatów, posiadamy w ofercie sprzęt dla uczniów i nauczycieli?check Laptopy i tablety z wbudowaną kamerą i mikrofonem.


check System Windows 10.


check Program edukacyjny Office.


check Wytrzymała i trwała obudowa.
kamera internetowa

Zapytaj także o kamerkę internetową dla komputerów stacjonarnych

Więcej o programie na: www.cppc.gov.pl click

Wspierajmy się covid-19
w trudnych czasach!

covid-19 Zapytaj nas
o pełną ofertęCovid-19

Trudna sytuacja pandemiczna wymaga od nas odpowiedzialno艣ci nie tylko za siebie ale tak偶e za ludzi wok贸艂 nas. Najlepszym sposobem unikni臋cia zara偶enia COVID-19 i nie tylko, jest zapobieganie. W dbaniu o czysto艣膰 pomagaj膮 nam 艣rodki dezynfekcyjne przeznaczone do odka偶ania d艂oni oraz r贸偶nych powierzchni tj. meble, pod艂ogi, klamki, czy urz膮dzenia sanitarne. Dezynfekcja to podstawowe dzia艂anie prewencyjne pozwalaj膮ce zmniejszy膰 ryzyko zachorowania.


Stosuj膮c ni偶ej wymienione 艣rodki do dezynfekcji:
  • spraye do odka偶ania blat贸w i mebli
  • osobiste spraye dezynfekcyjne, mieszcz膮ce si臋 w ka偶dej nawet najmniejszej torebce (ma bardzo 艂adny zapach 馃槉) - link do naszego produktu
  • 偶ele do dezynfekcji d艂oni bez u偶ycia wody, - link
  • spraye do dezynfekcji d艂oni idealne do pomieszcze艅 sanitarnych, - link

Zabezpieczamy siebie oraz osoby w naszym otoczeniu przed kontaktem z gro藕nymi wirusami i bakteriami. Doskona艂ym uzupe艂nieniem dezynfekcji jest prewencyjne noszenie maseczek ochronnych - link. Ich stosowanie ogranicza w du偶ym stopniu emisj臋 wszelkich bakterii i wirus贸w, kt贸rych 藕r贸d艂em jest ka偶dy z nas. Pozwala to na zmniejszenie w pomieszczeniach np. biurowych, liczby patogen贸w we wdychanym powietrzu. Maseczki ochronne wykonane z przyjaznej bawe艂ny wielowarstwowej, s膮 wygodne w u偶yciu, pozwalaj膮 na swobodne oddychanie przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed zainfekowaniem patogenami zawieszonymi w powietrzu. Mo偶emy by膰 pewni, 偶e chronimy siebie i osoby przebywaj膮ce z nami w jednym pomieszczeniu.

Kolejnym ciekawym produktem, przydatnym podczas trudnego czasu pandemii jest d艂ugopis antybakteryjny. Powierzchnia tego d艂ugopisu nie pozwala na przylgni臋cie do niej patogen贸w. Tym samym przedmiot wielokrotnego u偶ytku, jakim jest d艂ugopis antybakteryjny, staje si臋 naszym sprzymierze艅cem w rozprzestrzenianiu si臋 chorobotw贸rczych patogen贸w.


Jak si臋 chroni膰?


Pami臋taj o higienie osobistej, cz臋stym myciu i dezynfekowaniu r膮k 艣rodkami do tego przeznaczonymi tj., 偶ele, spraye i p艂yny dezynfekcyjne bakterio i wirusob贸jcze. Utrzymuj czysto艣膰 pomieszcze艅, w kt贸rych przebywasz poprzez czyszczenie ich 艣rodkami dezynfekcyjnymi dedykowanymi do mebli i pod艂贸g. U偶ywaj maseczek ochronnych lub przy艂bic w przestrzeni publicznej Cz臋sto dezynfekuj klawiatury, myszki, telefony. Przecieraj p艂ynami wirusob贸jczymi klamki. Wietrz pomieszczania tak cz臋sto jak to mo偶liwe nawet zim膮. Prowad藕 zdrowy i zr贸wnowa偶ony tryb 偶ycia dbaj o w艂a艣ciwie zbilansowane posi艂ki, przyjmuj suplementy je艣li lekarz je zaleci, 膰wicz i zadbaj o w艂a艣ciw膮 ilo艣膰 snu. Tak偶e 偶yczliwo艣膰 i pozytywne nastawienie do ludzi i 艣wiata pomo偶e nam wszystkim w tej trudnej i wymagaj膮cej sytuacji, kt贸ra jest sprawdzianem dla naszej odpowiedzialno艣ci i rozwagi.Z艂贸偶 zam贸wienie
A w ci膮gu 24 godzin otrzymasz
darmow膮 wycen臋 zam贸wionych us艂ug.Zobacz nasze realizacje聽聽 arrow 聽聽聽聽聽聽 Poczytaj bloga聽聽 arrow 聽聽聽聽聽聽 Skontaktuj si臋 z nami聽聽 arrow

Tagi:B膮d藕 na bie偶膮co
Zapisz si臋 na nasz newsletter!

Zapisz si臋聽 聽brief