Branding i identyfikacja wizualna to nasza specjalno艣膰.To niezb臋dny system pozwalaj膮cy zachowa膰 sp贸jn膮 wizualn膮 koncepcj臋, chroni膮c膮 logotyp firmowy, przestrzegaj膮c膮 zasad jego prezentacji oraz wskazuj膮c膮 u偶ycie w艂a艣ciwej kolorystyki i pozosta艂ych element贸w w r贸偶norodnych projektach graficznych czy materia艂ach multimedialnych.

księga znaku

Pełne księgi znaków

logo

Logotypy firmowe

projekty graficzne

Spójna linia projektów

wizualizacje produktów

Wizualizacje produktów

gadżety i wydruki

Firmowe gadżety oraz wydruki

teksty i slogany

Teksty i slogany

Logotyp firmowy


To znak, który kryje w sobie historię, potencjał, zasoby oraz strategię firmy. Reprezentuje organizację w przestrzeni biznesowej i publicznej. Jego właściwa prezentacja przekłada się bezpośrednio na wizerunek organizacji.

projektowanie logo
identyfikacja wizualna

Księga znaku


Ten niezwykle ważny dokument zawiera w sobie wszystkie niezbędne informacje dotyczące identyfikacji wizualnej organizacji. Poszczególne rozdziały szczegółowo opisują wszystkie elementy tego systemu - począwszy od logo a skończywszy na jego zastosowaniu na różnego rodzaju akcydensach i gadżetach promocyjnych.

Firmowe gadżety oraz wydruki


Przygotujemy dla Państwa wysokiej jakości firmowe gadżety oraz wydruki, które świetnie sprawdzą się przy promocji Państwa marki czy produktów. W naszej ofercie często staramy się wprowadzać produkty nietuzinkowe, wykonane z ekologicznych materiałów, które zaskakują swoją formą i zapadają w pamięć odbiorcy.

gadżety i wydruki
wizualizacje produktów

Wizualizacje produktów


Odpowiednio przygotowane wizualizacje produktów pomogą przedstawić produkty podczas prezentacji czy spotkania biznesowego. Okażą się również przydatne podczas wprowadzania korekty do szaty graficznej produktu, pozwalając zaoszczędzić na czasie i materiałach potrzebnych przy produkcji.

Opracowywanie tekstów oraz sloganów


Odpowiedni slogan reklamowy zapada w pamięć odbiorcy na długi czas. Opracujemy dla Państwa chwytliwe teksty oraz slogany reklamowe które swoją formą przyciągną uwagę potencjalnych klientów zarazem nadając marce niepowtarzalny wydźwięk.

slogany i teksty
Branding

Kiedy wyp艂ywasz na szerokie wody biznesu, zewsz膮d otrzymujesz propozycje wsp贸艂pracy oraz nowe zam贸wienia. Podpisujesz kontrakty i umowy na dedykowanym tylko dla Twojej organizacji papierze firmowym. L艣ni na nim wspania艂e logo, kt贸re trafnie opisuje charakter dzia艂alno艣ci Twojej firmy i budzi uznanie鈥╳ oczach partner贸w biznesowych, konkurencji i klient贸w. Wizyt贸wki, kt贸re z dum膮 wr臋czasz, s膮 ozdob膮 ka偶dego wizytownika. Rozdaj膮c foldery na targach, widzisz, jak klienci przegl膮daj膮 je z zaciekawieniem i uznaniem. Starannie dopracowana szata graficzna, zgodna z za艂o偶eniami systemu identyfikacji wizualnej, dba o sp贸jno艣膰 i czytelno艣膰 zawartych w akcydensach informacji. Dzi臋ki systemowi identyfikacji wizualnej masz zapewnion膮 integralno艣膰 swojego wizerunku na zewn膮trz i wyr贸偶niasz si臋 na tle wielu innych firm na rynku.


Branding oraz identyfikacja wizualna to systemy s艂u偶膮ce kreowaniu wizerunku firmy b膮d藕 marki. Sk艂adaj膮 si臋 na nie symbole graficzne i ich 艣ci艣le okre艣lone zastosowanie a tak偶e zasady post臋powania w firmie, kt贸rych zadaniem jest wygenerowanie sp贸jnej i czytelnej identyfikacji rynkowej, s艂u偶膮cej wyr贸偶nieniu firmy (marki) na rynku, kt贸rego jest uczestnikiem i jednocze艣nie kreatorem.


System identyfikacji wizualnej zawiera nast臋puj膮ce elementy:

Wszystkie powy偶sze elementy zebrane s膮 i opisane ze szczeg贸艂ami, w ksi臋dze systemu identyfikacji wizualnej. Dla samego znaku, mo偶e zosta膰 opracowana podstawowa ksi臋ga znaku, zawieraj膮ca jedynie informacje dot. logo, logotypu, kolor贸w i sposob贸w ich zastosowania.Z艂贸偶 zam贸wienie
A w ci膮gu 24 godzin otrzymasz
darmow膮 wycen臋 zam贸wionych us艂ug.Zobacz nasze realizacje聽聽 arrow 聽聽聽聽聽聽 Poczytaj bloga聽聽 arrow 聽聽聽聽聽聽 Skontaktuj si臋 z nami聽聽 arrow

Tagi:B膮d藕 na bie偶膮co
Zapisz si臋 na nasz newsletter!

Zapisz si臋聽 聽brief